Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

NUMEROLOGIE pro tento týden: Začátek týdne bude o vztazích, Velikonoce rozbouřené a vyčerpávající!

Numerologie
zdroj: Thinkstockphotos Numerologie
aktualizováno 10.04.2017, 10:52 | 10.04.2017, 10:52 | Krásná.cz

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

10.4.2017
V pondělí získáte díky svému vyzařování, ochotě a milému přístupu náklonnost ostatních. Některé situace budou představovat výzvu, abyste v konverzaci na jakékoli půdě zůstali věrni svým morálním zásadám a nenechali se zatáhnout do nepoctivých či neupřímných záležitostí. V partnerství projevujte něžnost a náklonnost, budete za to jistě hodnotně odměněni.

 

11.4.2017
Úterý podporuje romantické rozpoložení. Ve vztahu budete mít větší potřebu vzájemné výměny lásky a citů a nebo se dostaví nepochopitelné nutkání se seznámit a spřátelit s novými lidmi či konkrétní osobou. Některé vztahy však mohou zaniknout nebo dojde k náhlé změně, neočekávanému posunu událostí a nebo ukončení problému.

 

12.4.2017
Ve středu se v naší mysli otevírá minulost a všechny hluboké citové vazby, čímž se zviditelní radosti i strasti či křivdy. Přemýšlejte o svém vztahu k mateřství, ženám, pokuste se zacelit bolestivé rány ve vztahu k matce. V profesi můžete dosáhnout velkého úspěchu. Nezaplétejte se do nekonečného omílání vztahových či finančních problémů, ale řešte prakticky to nejdůležitější.

 

13.4.2017
Ve čtvrtek se dostáváme na misky vah a bude daleko více čitelnější, na které straně se nacházíme a zda se nám to líbí či ne. Témat je mnoho, ale převažují: strach - odvaha, útlak - svoboda, ústup, kapitulace, oběť – vítěz… Všechno dosavadní přeházejte a najděte dle svých vlastních momentálních potřeb tu nejvhodnější cestu a cíl. Jakékoli nepříjemnosti postupem času překonáte a vymizí.

 

14.4.2017
Pátek může být už na začátku dne vyčerpávající. Dopoledne nás zaskočí různé situace, při kterých budeme muset rychle reagovat a prokázat tak naše vědomosti a zkušenosti. Odpoledne si žádá klid, pohodovou atmosféru, příjemné prožitky, voňavé jídlo, úžasnou společnost, zábavu, hravé sportovní aktivity či lenošení. Všemi těmito lahůdkami si posílíte na dlouhou dobu imunitní systém.

 

15.4.2017
V sobotu bude vše jinak, než byl váš původní předpoklad nebo přání. Do plánu a programu dne zasáhne nečekaná událost, zpráva a můžete zažívat smutek, vztek a nebo zklamání. Důvod těchto událostí je jednoduchý - vše co bylo vybudováno na špatných základech a nebo došlo do svého konce, se dnes vymkne kontrole, příp. zhroutí. Netruchlete dlouho, spíše se nadchněte pro nový sen.

 

16.4.2017
Neděle je příliš emocionální. Nezabývejte se nadměrným pitváním všech nezdarů a smutků, aby to nepřerostlo v dramatickou bezvýchodnost. Dokážete se naladit na rozpoložení ostatních a až příliš se do nich ponořit. Nepřehánějte to s nápomocí, lidé se pak mohou cítit rozladěni či přidušeni a nebo toho využijí a jejich problém hodí na vás. Ve volných chvílích si jemně masírujte nebo hlaďte břicho, trávení je příliš choulostivé.0 hlasů
Vaše hodnocení