Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

NUMEROLOGIE pro tento týden: Zvrat čekej v úterý dopoledne, čachry ve vztahu ve čtvrtek

Numerologie
zdroj: Thinkstockphotos Numerologie
aktualizováno 20.03.2017, 11:50 | 20.03.2017, 11:50 | European Space Agency, ESA

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

20.3.2017
V pondělí nás nečeká žádné lenošení. Vše se bude odvíjet v mysli, která bude natolik zapálená, že rozpohybuje nejen tělo, ale i věci kolem nás. Už nebudete chtít setrvávat v situacích nebo vztazích, které nikam nevedou. Zatoužíte získat nové vědomosti, zkušenosti a zesílit a rozšířit si psychické schopnosti. Svým úsilím můžete napravit spoustu chyb z minulosti.

 

21.3.2017
Úterní dopoledne bude náročné a vyčerpávající tím, že se objeví informace nebo situace, které nás vyvedou z míry a nebudeme v danou chvíli vědět, jak se k nim postavit. Odpoledne se změní, budeme vidět věci jasněji a konkrétněji, tudíž už si se vším poradíme. A navíc logickou pohotovostí a praktickou zkušeností si zasloužíte v nečekané reakci aplaus a tím i vyzvednutí vaší osobnosti. Večer si žádá zábavu, posezení u televize nepostačí.

 

22.3.2017
Středa je podivná, náročná a záludná, sami se budete muset snažit o vnitřní klid a pohodovou atmosféru. Navenek bude vše zvláštně rozvibrované, což nás bude nutit k neustálé analýze všech detailů, zdrženlivosti, kontrole a nakonec racionálnímu uvažování. Není čas na bláznivé a nepromyšlené akce. Nezaplétejte se do něčeho, co je nejasné, o čem víte pramálo, spíše získejte přehled a závěr odložte na jindy.

 

23.3.2017
Čtvrtek přeje vztahům, resp. hlubšímu vhledu do lidí a také těch vztahů, kde vám buď něco uniká nebo si máte uvědomit problém či naopak klady. Tím pádem některé vazby prohloubíte, jiné posunete na nižší úroveň a některé necháte v klidu duše odejít. Zásadní posun a usmíření pak těmito kroky zažijete ve svém nitru, jako kdybyste se ocitli ve sváteční atmosféře.

 

24.3.2017
Pátek je velmi podnikavý, průbojný a ambiciózní. Se všemi situacemi se vypořádáte velmi rychle a s patřičnou razantností se pustíte do řešení konfliktů nebo odkládaných problémů. Na povrch se dere potřeba obdivu, zájmu nebo uznání od okolí, tak se něčím prezentujte, abyste byli na očích. Nebojte se větších výdajů, máte-li svůj záměr detailně promyšlený. Je možné, že vám dokonce do klína spadne nečekaně slušný obnos.

 

25.3.2017
V sobotu bude naše mysl utíkat do minulosti, do vzpomínek z dětství, mládí a tím nás dnešní den pobízí k tomu, abychom se zabývali hledáním sami sebe a své další cesty. Budete daleko vnímavější a otevřenější k duchovnímu pochopení. Dospějete tak k zásadním životním úvahám či dokonce následným změnám, což však vaše okolí nemusí ani pochopit, ani přijmout. Cítíte-li se však ve svém rozhodnutí dobře, před nikým se neobhajujte. Je to vaše svobodná volba.

 

26.3.2017
V neděli zapomeňte na starosti. Nastartujte auto nebo nohy a s pozitivním myšlením vyražte na výlet. Při jakýchkoliv problémech vás dnes vždy a spolehlivě podrží nad vodou humor. Díky zvýšené inspiraci se vám povede skvěle při všech kreativních činnostech. Experimentujte sami se sebou – vyzkoušejte nový účes, výrazné oblečení, překonejte strach, náročný terén, začněte se jinak chovat, vyzkoušejte chuť nového jídla apod.0 hlasů
Vaše hodnocení