Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Možná tě překvapí, že mnoho vlastností o nás prozradí i tvar chodidla. Právě teď, v letním období, odhalujeme nohy a nosíme převáže boty s otevřenou špičkou. Je tedy ideální období k tomu, abys poznala povahu člověka ještě dřív, než tě třeba dokáž...

Odhal povahu svého přítele podle TYPU CHODIDLA

Nohy
zdroj: Thinkstockphotos Nohy
aktualizováno 03.06.2017, 00:18 | 03.06.2017, 00:18 | Krásná.cz

Možná tě překvapí, že mnoho vlastností o nás prozradí i tvar chodidla. Právě teď, v letním období, odhalujeme nohy a nosíme převáže boty s otevřenou špičkou. Je tedy ideální období k tomu, abys poznala povahu člověka ještě dřív, než tě třeba dokáže zklamat.

Na webu company.co.uk zveřejnili zajímavý test osobnosti, který spočívá ve tvaru chodidel.


Egyptská noha
Má tvůj přítel takto seřazené prsty? Pak se nemusíš ničeho obávat. Zřejmě je velmi společenský a rád zkouší nové věci. Klidně s ním zažiješ seskok padákem nebo třeba dobrodružný výlet po Evropě. Jistotu máš pouze v tom, že se s ním nikdy nebudeš nudit. Pokud se tomu tak stane, tak pouze ve chvíli, kdy bude připravovat nový výlet nebo akci.

 

Tvar prstů na nohou může odhalit zajímavé tajemství o vaší osobnosti - 8
(Foto: Tayra Lucero for LittleThings)


Řecká nohy

Mnoho mužů má ukazováček delší než palec. Lidé s tímto uspořádáním jsou kreativní a aktivní. Připrav se na to, že s tímto klukem rozhodně nebudeš sedět doma. Čeká na vás mnoho sportovních aktivit, při kterých se více poznáte. Jenom si dej pozor na to, že občas bude jednat velmi impulzivně. 

 

Tvar prstů na nohou může odhalit zajímavé tajemství o vaší osobnosti - 2
(Foto: Tayra Lucero for LittleThings)

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

TEST OSOBNOSTI: Co o tobě prozradí strom?
Má tvůj kluk větší PROSTŘEDNÍČEK než ostatní prsty? Víme, co to znamená pro váš SEXUÁLNÍ ŽIVOT
Chceš už konečně zhubnout? Vyzkoušej dietu podle svého horoskopu!

 
Noha vesničana
Tři stejně dlouhé prsty prozrazují, že tvůj kluk je přemýšlivý. Rád si o věcech dumá a někdy trvá opravdu dlouho, než z něj dostaneš finální rozhodnutí. Zkus mu tuto nerozhodnost odpustit, protože jinak se jedná o člověka, který je spolehlivý a především praktický.

 

Tvar prstů na nohou může odhalit zajímavé tajemství o vaší osobnosti - 3
(Foto: Tayra Lucero for LittleThings)


Protáhlá noha
Má tvůj kluk protáhlou nohu s prsty blízko u sebe? Pak máš vedle sebe velkého snílka a idealistu, se kterým občas není snadné vyjít. Jeho nálada se totiž mění z minuty na minutu. Dej mu ale šanci. Časem ti ukáže svou milou a dobrotivou tvář.

 

Tvar prstů na nohou může odhalit zajímavé tajemství o vaší osobnosti - 7
(Foto: Tayra Lucero for LittleThings)

 0 hlasů
Vaše hodnocení