Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Máš už delší dobu pocit, že sex s tvým klukem postrádá tu správnou jiskru? Nebo jsi single a nějaké milostné dobrodružství by ti přišlo vhod? Pak je nejvyšší čas, abys vyzkoušela jednoduché kouzlo. Nejlepší na něm je, že k němu nepotřebuješ žádné ...

Prahneš po kvalitnějším sexu? Víme, jak si ho přičarovat

Magie
zdroj: Thinkstockphotos Magie
aktualizováno 20.01.2018, 00:22 | 20.01.2018, 00:22 | Krásná.cz

Máš už delší dobu pocit, že sex s tvým klukem postrádá tu správnou jiskru? Nebo jsi single a nějaké milostné dobrodružství by ti přišlo vhod? Pak je nejvyšší čas, abys vyzkoušela jednoduché kouzlo. Nejlepší na něm je, že k němu nepotřebuješ žádné složité nástroje.

Celé kouzlo je založeno na kouzlení s kamenem, konkrétně s rubínem.


Proč zrovna rubín?
Asi jsi už zaznamenala, že některé kameny mají přímo magickou moc. Jedním z nich je i rudý rubín, který symbolizuje lásku a vášeň. Vyzkoušej jeho energii a sama uvidíš, že správná manipulace s rubínem ti může zpříjemnit milostný život. Některé dívky síle rubínu věří natolik, že na něj nedají dopustit ve dne v noci.

 


Jak na to?

Nejprve je důležité, aby sis rubín pořídila. Nevybírej podle velikosti, ale spíše posle sympatií. Jakmile uvidíš rubín, který ti přijde "zajímavý", ihned ho kupuj. Následně ho jemně omyj utěrkou, kterou nejdříve ponoř do vlažné vody. Umytý kámen neotírej, ale ponechej ho na venkovním místě, kde na něj bude svítit sluníčko. Touto procedurou se rubín "dobije" pozitivní energií.

 

ČTĚTE TAKÉ:

S jakou aurou jsi vstoupila do nového roku? Vypočítej si to
NOVOROČNÍ MAGIE aneb Splň si všechna svá přání
Jaké šaty zvolit na MATURIŤÁK? S výběrem pomůže tvé znamení

 

Kouzlím, kouzlíš, kouzlíme
Teď už přichází řada na samotné kouzelní. V případě, že toužíš po milostném románku, měj rubín neustále u sebe. Můžeš si ho vložit třeba do kabelky, nebo do kapsy od kabátku. Hlavní je, abys ho nikdy nezapomněla doma.

 

Pokud toužíš po lepším sexu se svým partnerem, pak existují dva triky, které bys rozhodně měla znát. Jednou z možností je, že rubín vložíš do zastlaných peřin. Tento krok bude mít za následek, že z tvého pokoje se večer stane doupě hříchu.

 

Některé dívky mají problém s tím, že touží po sexu více než jejich partneři. Je ti to povědomé? V tom případě vlož rubín do skleničky s pivem, následně ho vyjmi a pivo dej vypít svému milému. Uvidíš, že brzy bude oplývat sexuálním apetitem.1 hlasů
Vaše hodnocení