Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

I když máme novoroční oslavy dávno za sebou, neměli bychom zapomínat ani na čínský nový rok. Ten přijde teprve 16. února, kdy odstartuje rok Psa. Na co se můžeme v tomto roce těšit? A co nás naopak srazí na kolena?

Přichází čínský nový rok PSA! Nezadaní potkají novou lásku, pozor si dej na emoce

Čínský nový rok
zdroj: Thinkstockphotos Čínský nový rok
aktualizováno 10.02.2018, 00:18 | 10.02.2018, 00:17 | Krásná.cz

I když máme novoroční oslavy dávno za sebou, neměli bychom zapomínat ani na čínský nový rok. Ten přijde teprve 16. února, kdy odstartuje rok Psa. Na co se můžeme v tomto roce těšit? A co nás naopak srazí na kolena?

Dobrou zprávou je, že přichází rok zemního psa, který je Číňany považován za pozitivní znamení. Pes je odpradávna věrný bojovník, jehož nejsilnější zbraní je inteligence.


LÁSKA

Vypadá to, že v roce Psa budeš tápat ve svých pocitech. Na jednu stranu ti nebude vadit, když chvilku budeš sama. Vždyť i pes si rád odpočine od své smečky. Pravdou ale zůstává, že po chvilkách samoty se ráda přivineš do náruče blízké osoby. Největší problém nastane v momentě, kdy budeš zkoumat, zda partner tvou lásku bezmezně opětuje. Budeš důvěřovat své intuici, a tak se neboj jednat podle svých pocitů a emocí. V případě, že během roku Psa budeš singl, je vysoká pravděpodobnost, že před jeho skončením objevíš velkou lásku.

 


PRÁCE

Rok Psa bude příznivý i v oblasti pracovních vztahů. Pokud si sedneš se svým šéfem, pak je možné, že budeš ve své práci nadmíru spokojená. Problém by mohl nastat pouze v případě, že ho nepřijmeš jako svou autoritu. Mohly by nastat nepříjemné třecí plochy, který by mohly vyústit ve velkou nepříjemnost. V případě, že jsi poctivá, můžeš se těšit na zajímavé finanční ohodnocení, které tvou peněženku opravdu příjemně potěší.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Horoskop na celý únor: Ryby, pozor na konflikty, Blíženci se zamotají do lží
Jaký bude rok 2018? Odhal, co tě čeká MĚSÍC PO MĚSÍCI
NOVOROČNÍ MAGIE aneb Splň si všechna svá přání

 

ZDRAVÍ
Naše zdraví bude v tomto čínském roce velmi ovlivněno emocemi. Pokud se budeš cítit po psychické stránce dobře, pak je pravděpodobné, že ti dobře bude i po těle. Dej si velký pozor na přehnaný stres, obavy či nevyrovnané emoce. V případě, že tak neuděláš, ohrozíš své duševní zdraví, což by se následně mohlo projevit i na tvé fyzické pohodě. Obzvláště zvýšený stres by mohl nadělat pěknou neplechu ve tvém trávicím ústrojí.

 


Jak se připravit na rok PSA?
Chceš vstoupit do čínského nového roku pěkně po hlavě? Pak nezapomeň, že bys ve svém pokoji měla mít vystavenou sošku psa. Pokud žádnou takovou sošku nemáš, pak zvol třeba pohlednici. Rok Psa patří hnědé a žluté barvě. Určitě neuděláš chybu, když si pořídíš nějaký módní kousek v těchto barvách. V případě, že zvažuješ koupi psa, už nemusíš váhat! Není lepší rok pro jeho pořízení.0 hlasů
Vaše hodnocení