Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Stále hledáš toho pravého? Možná tě překvapí, že ti takový kamínek může při hledání dokonalého partnera výrazně pomoci. Stačí vědět, jak ho správně použít a ostatní už za tebe udělá křišťál sám. Vyzkoušej a brzy uvidíš, jak dokonale drahý kámen pr...

Přivolej si lásku pomocí drahého kamene! Je to snadné

Zamilovaný pár
zdroj: Thinkstockphotos Zamilovaný pár
aktualizováno 11.03.2017, 00:41 | 11.03.2017, 00:41 | Krásná.cz

Stále hledáš toho pravého? Možná tě překvapí, že ti takový kamínek může při hledání dokonalého partnera výrazně pomoci. Stačí vědět, jak ho správně použít a ostatní už za tebe udělá křišťál sám. Vyzkoušej a brzy uvidíš, jak dokonale drahý kámen pracuje.

Hledání lásky je občas běh na dlouhou trať. Většinou hledání propadneme a nemyslíme na nic jiného. Zkus své tělo nejprve harmonizovat, a poté za použití správného kamene přivolat lásku.


Jak to celé funguje?
Je všeobecně známo, že každý kámen vyzařuje určitou energií. Lidé mají možnost energii vnímat a použít ji pro své vlastní účely. Důležité je, aby se s energií zacházelo citlivě a používala se pouze k pozitivním účelům. Kamínek také musíš průběžně "dobíjet" a to tak, že ho omyješ vlažnou vodou a dáš na sluníčko. 

 


Jaký kámen použít?
Existuje mnoho drahých kamenů, které lze ke hledání lásky použít. Pokud však toužíš po opravdové lásce, pak si rozhodně pořiď růženín. Růženín má mnoho pozitivních vlivů na naši psychiku. Nejprve ti pomůže najít lásku k sobě samé, a poté i ke tvému vyvolenému. V blízkosti růženínu se budeš cítit klidná a vyrovnaná. Říká se, že růženín má silnou energii, a tak se v některých případech musí tlumit ametystem.

 


Jak na to?
Pořiď si kamínek růženínu, který budeš nosit stále při sobě. Růženín bude vyvolávat pozitivní energii, která ti přivolá lásku. Můžeš celé kouzlo zintenzivnit tím, že si pořídíš růženín ve tvaru srdce, který budeš nosit na krku jako přívěsek. Pokud chceš mít i krásné a láskyplné sny, pak si dej růženín pod polštář. Uvidíš, že tvůj vyvolený tě bude provázet každým snem.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Kameny podle znamení zvěrokruhu. Vyber si ten svůj
Hledáš lásku? Zkus to pomocí těchto magických symbolů!
TEST: Jaký je tvůj osud v lásce?

 

Co pak?

Nosíš růženín na krku a stále nic? Nemusíš se ničeho obávat. Kamínek zatím nikoho zajímavého ve tvém okolí neobjevil. To ale neznamená, že budeš na věky věků sama. Vyčkej času a příliš se k nové lásce neupínej. Užívej si života a brzy uvidíš, že se tvůj pan Božský objeví.1 hlasů
Vaše hodnocení