Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Každý z nás má svou auru, tedy životní energii, která nás obklopuje. Někteří lidé tvrdí, že ji u ostatních vidí, jiní se domnívají, že aura neexistuje. Zkus si svou vlastní auru spočítat, a zjisti, jak si vykročila do nového roku.

S jakou aurou jsi vstoupila do nového roku? Vypočítej si to

Aura
zdroj: Tn.cz/ thinkstockphotos.com Aura
aktualizováno 13.01.2018, 00:10 | 13.01.2018, 00:10 | Krásná.cz

Každý z nás má svou auru, tedy životní energii, která nás obklopuje. Někteří lidé tvrdí, že ji u ostatních vidí, jiní se domnívají, že aura neexistuje. Zkus si svou vlastní auru spočítat, a zjisti, jak si vykročila do nového roku.

Měla bys vědět, že každý člověk má specifickou auru, která je neopakovatelná. Projevuje se různými barvami a během dne bývá větší. Velikost aury záleží také na náladě daného člověka.


Jak na to:
Nejprve sečti číslice svého data narození. Pokud ses narodila např. 24.5.1995, budeš sčítat 2 + 4 + 5 + 1 + 9 + 9 +5, a dostaneš číslo 35, které rozdělíš na 3 a 5. Následně sečteš 3 + 5, a získáš výsledné číslo 8. To znamená, že tvá aura má růžovou barvu. Nezapomeň na to, že pokaždé musíš získat jednociferné číslo.


1 - ČERVENÁ

Jsi člověk, který je v kolektivu velmi oblíbený. Patříš mezi extroverty, kteří milují společnost a patří mezi skvělé baviče. Na druhou stranu máš sklony k agresivnímu chování. Pokud sis dala nějaké novoroční předsevzetí, pak je pravděpodobné, že ho díky své ctižádosti dodržíš.

 

2 - ORANŽOVÁ
Pokud bychom měli říci, co doopravdy nesnášíš, pak jsou to hádky. Lidé s oranžovou aurou jsou velmi nekonfliktní a přátelští. Pro svou rodinu by udělali všechno a ve vztahu hledají zázemí a důvěru. Do nového roku jsi vstoupila plná kreativity, tak se ji neboj využít.

 


3 - ŽLUTÁ

Žlutá barva je barvou optimismu a dobré nálady. Máš ráda dobrý humor a lidé tě považují za sluníčko. Na druhou stranu to vypadá, že jsi občas "smutný klaun". Nerada se svěřuješ se svými smutky a raději se tváříš, že je všechno v pořádku. V novém roce si dej pozor na svou žárlivost a majetnické sklony.

 

4 - ZELENÁ
Občas jsi na sebe až příliš přísná. Buď k sobě více tolerantní a uvidíš, že se v novém roce budeš cítit vyrovnaná. Také nezapomínej na pohyb na čerstvém vzduchu, který ti dělá velmi dobře. Ostatní lidé na tobě oceňují, že jsi poctivá a nikdy nejednáš sobecky.

 

ČTĚTE TAKÉ:

NOVOROČNÍ MAGIE aneb Splň si všechna svá přání
Horoskop na celý leden 2018: Vodnáře dostihnou problémy, Lvy potrápí velká tajemství
Jaký bude rok 2018? Odhal, co tě čeká MĚSÍC PO MĚSÍCI


5 - MODRÁ
Někteří lidé si myslí, že jsi chladná a nedostupná. Opak je ale pravdou a ty jsi velmi přátelská a citově založená. Máš ráda svobodu, cestování a nebojíš se žádného dobrodružství. Občas si ráda zariskuješ, a světe div se, vždy se ti riskování vyplatí.


6 - INDIGOVÁ

Pro milovaného člověka by ses rozkrájela. A je jedno, jestli se jedná o kamarádku, přítele nebo třeba rodiče. Pokud bys měla v novém roce na něčem zapracovat, pak je to tvoje žárlivost a pomstychtivost. Takové vlastnosti ti akorát ubírají energii.

 

 

7 - FIALOVÁ
Patříš mezi komunikativní lidi, kteří se nebojí žádného rozhovoru. Navíc jsi duchovně založená, takže si ráda popovídáš i o mystických věcech. V novém roce si dej pozor na svou zapomnětlivost, která ti dělá velký problém.


8 - RŮŽOVÁ
Mnoho lidí se domnívá, že jsi něžná a křehká. Za tvou roztomilou tvářičkou se ale schovává dravost a sebevědomí. Pravdou zůstává, že jsi velmi pracovitá a jdeš si tvrdě za svými sny. Někdy i na úkor soukromého života.

 

9 - BÍLÁ
Máš bílou auru? Pak jsi člověk plný energie a dobrosrdečnosti. Máš vysoké IQ, kterého dokážeš skvěle využít ve své práci a škole. Občas máš problém s empatií a upřímností. Zkus na tomhle zapracovat. 0 hlasů
Vaše hodnocení