Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Na první pohled bychom mohli říci, že na našich prstech není nic neobvyklého. Při bližším zkoumání ale zjistíš, že každý člověk má odlišný tvar, velikost i délku prstů. Navíc nám prsty dokážou o svém majiteli mnohé vypovědět. Nevěříš? Pak vyzkouše...

S kým to vlastně chodíš? Povahu tvého kluka odhalí MALÍČEK

Mužská dlań
zdroj: Thinkstockphotos Mužská dlań
aktualizováno 02.03.2018, 00:13 | 02.03.2018, 00:13 | Krásná.cz

Na první pohled bychom mohli říci, že na našich prstech není nic neobvyklého. Při bližším zkoumání ale zjistíš, že každý člověk má odlišný tvar, velikost i délku prstů. Navíc nám prsty dokážou o svém majiteli mnohé vypovědět. Nevěříš? Pak vyzkoušej následující test.

Celý test je naprosto jednoduchý. Stačí, když se podíváš na malíček svého kluka a zkusíš odhadnout, jaká je jeho velikost.

 

MALÝ MALÍČEK – malíček nedosahuje výšky horního kloubu prsteníčku


Kluků s takto malým malíčkem není mnoho. Pokud vedle sebe takového máš, pak se připrav na to, že je velmi emocionálně založený. Pro lásku by dokázal obětovat všechno. Kdykoliv se nebudeš cítit dobře, bude tu pro tebe. Na druhou stranu se může stát, že své city nedokáže vhodně vyjádřit. Není výjimkou, že kluci s malým malíčkem nedokážou holku pozvat na první rande.

 

Připrav se také na to, že v některých případech s tebou nedokáže mluvit narovinu. Klidně se může stát, že se s tebou rozejde přes SMS nebo messenger. Nutno však podotknout, že pokud přežijete všechny menší nástrahy vztahu, čeká vás nádherná budoucnost plná lásky a něhy.

 

 

STŘEDNĚ VELKÝ MALÍČEK – malíček je ve stejné úrovni jako horní kloub prsteníčku


Středně velký malíček značí jediné – máš kluka, který má doslova dvě tváře. Na jedné straně je to společenský člověk, který se dokáže bavit skoro s kýmkoliv a v partě je považován za vrchního baviče. Jenže lusknutím prstu se z takového člověka může stát introvert, který touží po chvilce klidu a ticha. Nikdo neví, kdy jeho introvertní stránka přijde, a tak se připrav na to, že život s tímto chameleonem nebude jednoduchý.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Čeká tě rozchod nebo velká láska? Odpověď ti poskytne dlaň
Hodíte se k sobě? Podívej se, jak spí
Chceš kluka, který tě v posteli dokonale uspokojí? Pak pozor na tato znamení!


Nesmíme však zapomenout na to, že jeho nejlepší vlastností je upřímnost a pravdomluvnost. Rozhodně nehrozí, že by ti tento kluk někdy lhal nebo si z tebe dělal šprťouchlata. Jenom mysli na to, že podobné chování očekává i on od tebe. Pokud mu někdy zalžeš, pak se může proměnit v pěkného zuřivce, se kterým nebude kloudná řeč.

 

 

VELKÝ MALÍČEK – malíček je vyšší než horní kloub prsteníčku


Velkým malíčkem se pyšní kluci, kteří jsou každým coulem extroverti. Mají výborný smysl pro humor, nebojí se komunikace s novými lidmi a výborně to umí s holkami. Tito kluci se potřebují v mládí vybouřit, ale pokud už mají divoké období za sebou, pak můžou být výbornými a především věrnými partnery, na které je spolehnutí ve všech ohledech.


Jejich jedinou nevýhodou je to, že dokážou s člověkem velmi nenápadně manipulovat. Pokud tedy ucítíš, že i tvůj kluk má sklony k manipulaci, dej mu jasně najevo, že takové chování je nepřípustné. Snad si svou chybu uvědomí.

 

Tak co? Jak velký malíček má tvůj kluk?1 hlasů
Vaše hodnocení