Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

S výběrem vhodného kluka do postele ti může pomoct i numerologie. Zjisti, zda se k sobě hodíte.

Sex podle čísel. Vypočítej si, jaká jsi v posteli

Milování
zdroj: Thinkstockphotos Milování
aktualizováno 08.01.2017, 00:37 | 08.01.2017, 00:37 | Krasna.cz/lk

S výběrem vhodného kluka do postele ti může pomoct i numerologie. Zjisti, zda se k sobě hodíte.

Chceš vědět, jaký je tvůj přítel v posteli, nebo zjistit, zda se k sobě hodíte? Sáhni po starodávné technice - numerologii. Tvé číslo o tobě vypovídá vše, tedy i to, jaká jsi v posteli.

Číslo zjistíš sečtením jednotlivých čísel data tvého narození. Sčítej tak dlouho, dokud ti nezůstane jednomísté číslo. Například dívka narozená 1. července 1995 bude mít číslo 5. Zjistíš to takhle: 1 + 7 + 1 + 9 + 9 + 5 = 32, 3 + 2 = 5. Stejným způsobem zjisti i číslo svého přítele. Tak zjistíš, co čísla vypovídají o tobě i o něm.

Jednička

Ty

Máš ráda moc a líbí se ti obdiv kluků nad tím, jak se dokážeš vzrušit. Místo, čas ani partner nehrají roli - je to jen tvoje fantazie, co je to správné tlačítko. Dokázala bys mít stejné potěšení i bez něj.

Jsi nejlepší v několikanásobném orgasmu, naopak největší problémy máš s tím, abys ho dostatečně milovala.

On
Jde na to silou, což ti nevadí, protože je tak sexy. Ve svém pokoji má zrcadlo na takovém místě, aby mohl obdivovat svou krásnou postavu.

Je sexuálně ve formě, ale bude mít velký problém tě uspokojit, protože je sebestředný a tvoje pocity ho až tak moc nezajímají.

Dvojka

Ty

Nežná dívka, která se ráda směje a jejíž představy o vzrušujícím večeru zahrnují lechtání na pohovce. Jsi mu stále k dispozici. Ale možná to není láska, spíš se necháš zneužívat. Popros o upřímný názor na váš vztah kamarádku a neuraž se, když ti řekne něco, co se ti nebude líbit.

Jsi skvělá v jeho uspokojení, ale musíš si uvědomit, že nesmí být pořád jen po jeho, nebo si tě přestane vážit.

 

Milování
Někdy musíš vášeň rozdmýchat sama. (Foto: Thinkstockphotos)

 

On
Je vším, o čem si myslíš, že chceš. Dokáže naslouchat, umí tě podpořit a dotýká se tě na místech, na kterých se tě dotýkat má. Jenomže je trošku vlažný a vášeň z něj musíš dolovat. Pamatuj si, že o co si neřekneš, to nedostaneš.

Je skvělý v předehře, ale pokud budeš chtít váš sex nějak okořenit, budeš muset vzít všechno do svých rukou.

Trojka

Ty

Tvůj smysl pro legraci dělá ze sexu komedii se spoustou olizování a smíchu. Miluješ nemožné pozice a ztřeštěná místa a dokážeš svou fantazií vylepšit většinu obyčejných věcí.

Jsi nejlepší ve vynalézavém sexu, ale protože se miluješ moc ráda, věrnost ti dělá problémy.

PŘEČTI SI TAKÉ:
Test: Máš zmáknutou sex-teorii?
Co ti ničí dobrý sex
Je špatný sex důvodem k rozchodu?

On
Sex je pro něj výzva a baví ho, takže si dá záležet, aby to nebylo pořád to stejné, ale aby to pro vás pro oba byl pokaždé zajímavý zážitek. Rád experimentuje, takže jestli máš nějaká sexuální přání, která bys chtěla vyzkoušet, neváhej se tomuhle klukovi svěřit.

Je skvělý v divokém, rychlém milování, ale na klasické postelové hrátky ho moc neužije, což tě může za čas trošku štvát.

Čtyřka

Ty

Máš ráda pravidelný sex bez zbytečných okolků a všech blbůstek, o kterých se všude píše. Žádná sexuální dračice, ale je na tebe spoleh, že odvedeš "kvalitní práci" a že není těžké tě uspokojit.

Když přijde kluk s nějakým experimentem, moc u tebe nepochodí. Naopak stereotyp to docela vyhovuje.

On
Předehra je pro něj téměř cizí slovo, protože na nějaké mazlení a laskání ho moc neužije. Na druhou stranu je velice nenáročný a spokojí se téměř se vším, co v posteli budeš chtít dělat. Je vždy připravený, ale taky to rychle skončí.

Nejlepší je v tom, že je vždy připraven, nejhorší je ale ve všem ostatním.

 

Milování
Pro některé kluky je předehra cizí slovo. (Foto: Thinkstockphotos)

 

Pětka

Ty

Miluješ smyslný a oduševnělý sex, takže tě užije na různé doplňky, jako jsou voňavé svíčky, éterické oleje, masáž (klidně i erotická) jako předehru. Máš ráda pomalé milování, ve kterém můžeš zapojit všechny svoje smysly. Nevadí ti různé pomůcky ani hry.

Jsi nejlepší v alternativním sexu, ale na klasické milování tě moc neužije.

On
Byl by rád, kdybys uvěřila, že seznámením s tebou sleduje nějaké hlubší důvody. To je pravá příčina jeho vzrušení. Bude ti číst z dlaně, luštit tvé magické znaky, prostě udělá cokoliv, co by tě přesvědčilo, aby ses s ním vyspala. Ale pokud to uděláš, nebudeš zklamaná. 

Šestka

Ty

Tvá velká touha nikoho nezklame, a když dojde na sex, jsi fantastická. Dokážeš totiž sex brát jako hru a hraješ ji naplno. Když se rozehřeješ, jsi k nezastavení.

MOHLO BY TĚ ZAJÍMAT:
Najděte si chvilku! Proč mít sex každý den?
Jste sexuálně zralá pro anální sex?

On
Má velké sebevědomí a myslí si, jak je v sexu skvělý, ale ve skutečnosti je úplně průměrný. Tedy ani špatný, ale ani výborný. Ví, jak na to, ale něco důležitého mu chybí. Přesto pořád touží po skvělém sexu, takže se pořád učí. Třeba se mu to jednou podaří.

Je hodně upřímný, proto ho moc neužije na známosti na jednu noc.

Sedmička

Ty

Sex a ty nejde moc dohromady. Znáš asi tak stovku jiných věcí, které bys dělala radši. Ale jen do doby, než nějaký kluk objeví, jak na tebe. Potom se i ty rozehřeješ. Odhoď občas zábrany a projev svou sexuální touhu, Uvidíš, že ti to jen prospěje.

 

Milování
Sex a ty nejde moc dohromady, klidně raději spíš. (Foto: Thinkstockphotos)

 

On
Kluci, kterým patří číslo sedm, popírají tu jinak pravdivou větu, že kluci myslí jen na sex. Tito kluci jsou totiž na sex líní, často dlouho zůstávají panicové. Když najdou tu pravou, tak se i oni odváží, ale stejně od nich nikdy uragán vášně nečekej. 

Tito kluci mají problém udělat první krok, takže jestli ho chceš, musíš začít ty.

Osmička

Ty

Máš velký problém se spontánností a navíc máš strach, že něco uděláš špatně, takže se radši ani pořádně neodvážeš a ani klukovi jeho dotyky přehnaně neoplácíš. Jediný způsob, jak tě skutečně rozehřát, je láhev vína a hodně dotyků od tvého přítele. Přitom jsou tvé obavy zbytečné, v sexu se nic závažného zkazit nedá.

On
Tenhle týpek si vede přehled, kolikrát to s holkama dělal. Hrozí ti, že se spálíš, ale pokud to riskneš, ukaž mu, že milování není jen o "zásunu", ale že jde o mnohem víc a může to být i zábavná hra plná smyslnosti.

Devítka

Ty

Máš k sexu opravdu vztah, jsi připravená na cokoliv a pracuješ na milování, aby sex s tebou byl skutečně něco výjimečného. Gratulujeme. Ale pozor, občas se ti stává, že to přeháníš, a pak hrozí, že svého přítele spíš otrávíš, než potěšíš. Své tempo mu musíš přizpůsobit.

On

Ten kluk to v sexu docela umí - má výřečnost, techniku, schopnosti, výdrž. Když ti řekne, že jsi dobrá, tak opravdu jsi, protože on už má zkušenosti a může srovnávat. Jenomže jeho touha po milování taky vede k tomu, že neumí být moc věrný.7 hlasů
Vaše hodnocení