Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Oko, do duše okno, říká se. Ale i pohledem na uši dokážeš o lidech hodně zjistit. Co všechno ti mohou uši o člověku prozradit?

Uši prozradí, jakou máš inteligenci

Uši - 3
zdroj: Thinkstockphotos Uši - 3
aktualizováno 03.09.2013, 00:00 | 03.09.2013, 00:00 | Krasna.cz/lk

Oko, do duše okno, říká se. Ale i pohledem na uši dokážeš o lidech hodně zjistit. Co všechno ti mohou uši o člověku prozradit?

Levé ucho představuje prvních šest let života, pravé dalších sedm let. Levé symbolizuje vztahy s otcem a pravé s matkou. (Číňané tvrdí, že u žen je tomu opačně.) Jsou-li obě uši nepatřičně tvarované, je to jasná známka neradostného dětství a potíží s oběma rodiči. Je-li jen jedno ucho výstředně jiné, třeba velmi odstává, prozrazuje problémy s jedním z rodičů ve věku, který toto ucho představuje.

Odstávající uši zase znamenají, že daný člověk citově strádal. Když se tak dítě už narodí, měla pravděpodobně maminka v těhotenství velké citové problémy. Uši se ale mění, takže když se opuštěný člověk časem ukotví, srovnají se mu i uši. A když ne, vždycky se dají přišít.

 

Uši - 2
Odstáté uši značí nedostatek lásky. (Foto: Thinkstockphotos)

 

Podle uší lze také usoudit na inteligenci. Nedosahují-li horní hranou výšky očí, není to s IQ nejlepší. Pokud uši končí nahoře přibližně v úrovni očí nebo trochu výš, máme před sebou člověka průměrné inteligence. Čím výše jsou uši posazené k obočí, tím je IQ pozoruhodnější.

Bohužel však také vysoko posazené uši značí těžko ovladatelnou osobnost, která prosazuje jen své vlastní názory. Ideální uši jsou velké, sahají od obočí ke spodní části nosu a těsně přiléhají k hlavě. Mají pěkný tvar a barvu o něco světlejší než obličej.

PŘEČTI SI TAKÉ:
Co o tobě vypoví tvá hodina narození?
Čínský horoskop – jaká jsi v lásce?
Spánek o tobě prozradí, jaká jsi

Uši hranaté značí inteligenci a ve spojení s hladkým a dobře vyvinutým čelem jsou znakem šťastného dětství. Zakulacené vypovídají o inteligenci a navíc je u takových jedinců velmi pravděpodobný blahobyt. Pozor na špičaté - jsou prý znakem vychytralosti a pokrytectví. Malé jsou sice hezké, ale je v nich málo energie a jejich nositel nemívá výdrž.

Lalůček napovídá, jak dlouho budeš žít


Už kdysi dávno vzniklo přesvědčení, že každé ucho se tvarem podobá lidskému zárodku těsně před narozením. Lalůček představuje hlavu novorozence, proto jsou s ním spojeny duševní vlastnosti. Právě tam také mistři akupunktury vpichují jehly, když léčí bolesti hlavy.

 

Uši - 1
Velikost lalůčků vypovídá hodně o kvalitě tvého života. (Foto: Thinkstockphotos)

 

Nejlepší lalůčky jsou velké kulaté a masité, svědčí o vysoké duchovní kvalitě. Buddha měl prý lalůčky, které mu sahaly skoro až k ramenům... Velké lalůčky slibují vysoké postavení a dlouhý život, všimni si, že že velmi staří lidé mají obvykle právě takové lalůčky. Ale aby to nebylo jen kladné - abnormálně rozměrné lalůčky mají také rození zločinci, no, oni mají vlastně i nadměrně velké uši.

BUDE TĚ ZAJÍMAT:
Doma.cz píše: 
ČTENÍ Z DLANĚ. Prozradí, jaký váš partner doopravdy je!
Tvar ňader: Co o vaší povaze a náruživosti prozradí?

Menší lalůčky svědčí o méně oslňujícím duchu a stejně tak velké lalůčky, jsou-li velmi tenké, neslibují nic zvláštního, pokud jde o skvělou budoucnost. To se týká i lalůčků rostoucích do stran. Nejsmolnější jsou ovšem ti, kteří mají uši zcela bez lalůčků. To napovídá něco o jednoduchých duševních procesech, přízemních radostech, problémech prosazením sama sebe a bývají také znakem krátkého života. Ano, opět hodně zločinků má uši bez lalůčků.

Chlupaté uši jsou špatné znamení


Není dobrým znamením, když z ušního otvoru rostou chlupy. Ještě horší je, rostou-li přímo na boltci. Potírají jiné silné rysy, o nichž jinak svědčí uši a poukazují na to, že vloh není správně využito. U uší špatného tvaru jsou znamením nízkého charakteru a krátkého života.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Simona Krainová po porodu: "Syn má chlupaté uši"

Nejlepší rap celého roku: Podívejte se na top rapery České republiky. Urvou vám uši!

Poznáte zpěvačku, která se na ulici kryla v čepici s ušima?7 hlasů
Vaše hodnocení