Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

S teplem přichází i chuť na něco sladkého, ale zároveň osvěžujícího. Ano, máme na mysli výbornou zmrzlinu, která k létu neodmyslitelně patří. Věděla jsi, že každé znamení má svou typickou zmrzlinu, která charakterizuje jeho postoj k životu?

Víme, jaká zmrzlina se hodí k tvému znamení!

Zmrzlina
zdroj: Thinkstockphotos Zmrzlina
aktualizováno 27.05.2017, 00:43 | 27.05.2017, 00:43 | Krásná.cz

S teplem přichází i chuť na něco sladkého, ale zároveň osvěžujícího. Ano, máme na mysli výbornou zmrzlinu, která k létu neodmyslitelně patří. Věděla jsi, že každé znamení má svou typickou zmrzlinu, která charakterizuje jeho postoj k životu?

Beran
Jsi Beran? Pak tě ostatní obdivují především pro tvou odvahu. Ráda děláš věci po svém a jsi přirozený vůdce. Nejlepší na tobě je, že nejsi konzervativní. Ráda dáváš šanci novým věcem, a to i třeba v případě jídla. Vyzkoušej zmrzlinu s příchutí zeleného čaje, která je pro tvé znamení naprosto ideální. Tvé chuťové buňky budou v sedmém nebi.


Býk

Jako Býk máš ráda luxusní věci. Rozhodně nejsi člověk, který by všechno musel mít tip ťop, naopak oceňuješ elegantní nedbalost. Co se týče chutí, pak jsi velmi nestálá. Někdy máš chuť na sladké, jindy bys snědla balíček chipsů na posezení. Pokud si chceš dát zmrzlinu, která je naprosto vhodná pro tvé znamení, pak zvol vanilkovou zmrzlinu, která bude přelitá horkou čokoládou a zdobit ji bude hora šlehačky.


Blíženec

Blíženci potřebují něco, co jim nabídne víc jak jednu perspektivu. A to jak v životě, tak i na talíři. Často se při výběru zmrzliny nemůžete rozhodnout, a nejraději byste chtěli spojit více chutí dohromady? Proč ne? Co takhle čokoládová zmrzlina z arašídového másla? Pro Blížence je to naprosto fantastická kombinace, na kterou jen tak nezapomenou.

 


Rak
O Racích se říká, že zprvu mohou působit nesympaticky. Teprve až když je člověk doopravdy pozná, zjistí, že to jsou naprosto dokonalí jedinci. Zvol tedy zmrzlinu, která má podobnou charakteristiku. Klidně si můžeš dopřát i nanuk, který je obalen v křupavé čokoládě s oříšky, a teprve po snědení čokolády se dostaneš k vláčnému a sladkému vnitřku.


Lev

Jako Lev máš ráda pozornost. Život tě baví a ráda si užíváš všechny jeho výhody. Pokud bychom měli zvolit zmrzlinu, která tobě bude nejbližší, pak volba rozhodně padne na velký zmrzlinový pohár, který bude plný výborné zmrzliny, šlehačky, ovoce, polevy atd. Uvidíš, jak ti ho budou ostatní závidět, zatímco budou olizovat svůj jeden kopeček.

 


Panna

Panny prostě dbají na svou postavu ať se děje, co se děje. I při výběru zmrzliny zkoumají, zda je vyrobena z přírodních surovin. Co si takhle dojít do jogurtové zmrzlinárny, kde si svou zmrzku můžeš posypat, čím chceš? Tipujeme, že všem Pannám se tento nápad hned zalíbí.


Váhy

Váhy jsou známé tím, že vyznávají životní harmonii. Ceníš si rovnováhy a chceš, aby ji poznali všichni lidé kolem tebe. Moc si pochutnáš na čokoládové zmrzlině s cookies, které prostě nedokážeš odolat. Pokud chceš mít ze zmrzliny opravdu dobrý pocit, pak si ji vychutnej spolu s přáteli.


Štír
Ve Štírech je ukryto něco mystického až tajemného. Možná proto je pro ně nejideálnější příchutí zmrzliny hořká čokoláda, která je bohatá na kakao a v ústech dokáže vyčarovat naprostý orchestr chutí. Dobrou chuť!

 


Střelec
O Střelcích víme, že milují cestování a vždy si najdou nějaké vlastní dobrodružství. Určitě ti zachutná kávová zmrzlina, kterou si můžeš dát kdekoliv na světě, a ještě tě nakopne do dalšího dobrodružství.


Kozoroh

Kozorozi jsou známí pro svůj konzervatismus. Milují tradice a naopak nejsou příznivci novot. Pokud chceš jako Kozoroh vyjít z davu, pak si objednej svou oblíbenou a tradiční vanilkovou zmrzlinu, kterou si nech posypat barevnými posypky. Uvidíš, že tento malý krok pro člověka se stane velkým krokem pro všechny tradiční Kozorohy.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Chceš už konečně zhubnout? Vyzkoušej dietu podle svého horoskopu!
Chodíš s klukem ve znamení BLÍŽENCE? Víme, jaký je v posteli a zda se k němu hodíš
Chceš rtěnku, která ti padne? Vyber ji podle ZNAMENÍ!


Vodnář
Jako Vodnář se snažíš být všem prospěšná a nápomocná. Myslíme si, že by tě mohla oslovit třešňová, kokosová nebo třeba avokádová zmrzlina. Navíc tyto příchutě neobsahují laktózu, na kterou je většina Vodnářů alergická.


Ryby
Vždy se snažíš dívat na obyčejné věci jinou optikou. Chceš v nich najít něco jedinečného a speciálního. Také jsi velmi kreativní, umělecká duše. Nejvíce ti zachutná duchový sorbet, který tě nadchne směsicí barev a úžasnou chutí.3 hlasů
Vaše hodnocení