Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Většina z nás o pyžamu příliš nepřemýšlí. Jednoduše sáhneme po prvním kousku, který nalezneme ve skříni. Jenže druh pyžama o nás mnohé vypovídá. Zaměř se na noční úbor svého kluka, a sama zjistíš, že pyžamo nelže.

Víš, s kým SPÍŠ? Noční úbor o tvém klukovi prozradí velké pikantnosti

Pyžamo
zdroj: Thinkstockphotos Pyžamo
aktualizováno 20.04.2018, 00:43 | 20.04.2018, 00:43 | Krásná.cz

Většina z nás o pyžamu příliš nepřemýšlí. Jednoduše sáhneme po prvním kousku, který nalezneme ve skříni. Jenže druh pyžama o nás mnohé vypovídá. Zaměř se na noční úbor svého kluka, a sama zjistíš, že pyžamo nelže.

A v jakém pyžamu ulehá tvůj kluk do postele?

 

V ŽÁDNÉM NEBO V TRIČKU


Pokud chodíš s klukem, který nejraději spí tak, jak ho příroda stvořila, pak máš co dočinění s volnomyšlenkářem. Rozhodně se jedná o kluka, se kterým je zábava a nikdy se s ním nenudíš. Na druhou stranu si dej velký pozor na to, s kým se stýká. Mohlo by se totiž stát, že by se lusknutím prstu ocitl v cizí posteli. Nechceme tě strašit, ale opravdu si svého kluka hlídej.

 

Co se týká sexuální aktivity, pak asi sama víš, že si rozhodně nemůžeš stěžovat. Kluci, kteří spí nazí nebo jenom ve volném triku, se vyznačují tím, že se v posteli promění v divoké zvíře. Uvidíš, že jeho vášeň tě brzy přivede do sedmého nebe.

 


V KLASICKÉM PYŽAMU


Na první pohled by se mohlo zdát, že tvůj kluk je konzerva. Nenech se ale zmýlit. Kluci, kteří dávají přednost klasickému pyžamu, rozhodně nejsou upjatí či prudérní. Mají jenom rádi své pohodlí, kterého se nechtějí vzdát, a to ani kvůli módnímu diktátu. S tímto klukem se pokaždé budeš cítit dobře, protože ti dodá pocit rodinného zázemí.


Podobně se budeš cítit i během sexu, který se pokaždé ponese v pohodovém a uvolněném tempu. Jenom si dej pozor na stereotyp, do kterého byste brzy mohli zahučet. Pokud budeš mít pocit, že sex už není to, co býval, zkus zaexperimentovat. Uvidíš, že svého kluka navnadíš a opět ti dokáže, že je v posteli extra třída.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Šokující zjištění! Tohle o tobě prozradí SPODNÍ PRÁDLO
Konečně víme, jak sbalíš vysněného kluka! Zaměř se na jeho znamení
Bude ti nevěrný? Pravdu zjistíš z BARVY OČÍ


V BOXERKÁCH A TRIČKU


Je vidět, že tvůj kluk chce vypadat dobře i v noci, a právě proto volí boxerky s pohodlným tričkem. Z toho lze vyčíst, že velmi dbá na svůj fyzický zjev a občas se může chovat jako egoista. Snaž se mu ukázat, že by neměl myslet jenom na sebe, ale volný čas by měl věnovat i tobě. Pokud tak neučiníš, mohlo by se stát, že se brzy rozejdete.


S tímto klukem tě čeká zábava i v posteli, a to především z toho důvodu, že sex vnímá jako důležitou součást vztahu. Velmi dbá na to, abys s jeho výkonem byla spokojená. 0 hlasů
Vaše hodnocení