Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Hned 2. ledna nastává první letošní úplněk. Nepromarněte jeho sílu a využijte ho ve svůj prospěch. Úplněk má totiž magickou moc.

Využijte úplněk ve svůj prospěch: Jak se nenachytat v lásce a co udělat pro krásu?

Úplněk
zdroj: Profimedia Úplněk
aktualizováno 01.01.2018, 16:54 | 01.01.2018, 16:54 | Krásná.cz

Hned 2. ledna nastává první letošní úplněk. Nepromarněte jeho sílu a využijte ho ve svůj prospěch. Úplněk má totiž magickou moc.

Tato noc totiž přeje novým začátkům, a proto začněte s čímkoliv novým – ideálně hned od rána, neboť úplněk svého vrcholu dojde již ve 3:24 ráno.

 

Jeho síla vám tak konečně pomůže nastartovat pravidelné cvičení či dlouho odkládanou jinou činnost. Ale pozor, zároveň vás může i potrápit. Trápí-li vás zdraví, láska či peníze zužitkujte lunu, naučíme vás to. Přinášíme pět rad jak na to.


1. Láska
Navazovat nové lidské vztahy během úplňku může být výhodné, ale i zrádné. „Pod silou luny totiž snadno podlehnete okouzlení a lásce na první pohled,“ varuje Dana Hodanová, osobní terapeut ve Studio Danah. Raději tedy objevenému partnerovi nic neslibujte. Ve vztazích potom se zásadními rozhodnutími pro jistotu počkejte.

 

2. Váha
Tělo má v den úplňku více síly a snese větší fyzickou zátěž. Na druhou stranu má větší tendenci přibývat na váze. Pokud nechcete kila navíc, jezte v tento den pouze lehkou stravu nebo si dopřejte půst, což se pozitivně projeví na detoxikaci. Jako velmi vhodné úplňkové cvičení doporučujeme SM systém nebo strečink.

 

3. Relax
Nejen v úplňku doporučujeme zajít si na masáž a tělo uvolnit a dopřát mu zklidnění. Večer se naložte do relaxační koupele s vonnými oleji. Vlasům udělejte výživný zábal a na pleť naneste vyživující masku, tělo vše dobře přijme.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Lunární fáze a jejich působení na tebe
Měsíc narození napoví, jaká jsi v posteli!
Co dělá Měsíc s tvou láskou a chutí na sex?

 

4. Nemoci
V tento den se nemoci zhoršují a tělo špatně uzdravuje. Proto je vhodné tělu dodat co nejvíce vitamínů, aminokyselin a minerálů. Doporučujeme vypít například zdravou šťávu z aloe vera nebo kokosovou vodu, milovníci teplých nápojů mohou sáhnout po matcha čaji.

 

5. Zvířata
Také zvířata na úplněk velmi silně reagují. Psi dlouho do noci štěkají a vlci vyjí na Měsíc. Doporučujeme dopřát zvířatům více pozornosti, dlouhou procházku či pořádnou dávku mazlení, které je rozptýlí, ale i zklidní.

 

Úplněk byl vždy považován za magický den. Je to nejsilnější fáze Měsíce a má velký vliv nejen na naše tělo, ale také na naši psychiku. Luna v nás probouzí zvířecí pudy a nedokážeme udržet na uzdě emoce. Navíc se během ní výrazněji projevuje náměsíčnost a nespavost, někteří u nás mají divoké sny.0 hlasů
Vaše hodnocení