Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Sexuální sny obvykle nemají se sexem téměř nic společného. Tvoje podvědomí může občas divoce pracovat, ale neznamená to, že se chceš milovat s osobou ze snu i ve skutečném životě.

Zdají se ti erotické sny? Budeš překvapena, co doopravdy znamenají

Snění
zdroj: Thinkstockphotos Snění
aktualizováno 18.03.2017, 00:59 | 18.03.2017, 00:58 | krasna.cz/tvnoviny.sk

Sexuální sny obvykle nemají se sexem téměř nic společného. Tvoje podvědomí může občas divoce pracovat, ale neznamená to, že se chceš milovat s osobou ze snu i ve skutečném životě.

"Všechny sny, dokonce i ty sexuální, můžeme snadno spojit s tím, co se děje v našem životě. Každá postava ve snu představuje malý fragment naší osobnosti," vysvětluje psycholog a autor knihy The Top 100 Dreams Ian Wallace. Pokud se ti zdálo, že jsi měla s někým sex, pravděpodobně tě ve skutečném životě přitahuje nějaká jeho vlastnost, kterou obdivuješ. Například laskavost či vůdčí schopnosti.

 

Sex s kamarádem
Tvůj kamarád má prostě jenom vlastnost, kterou obdivuješ. Nemusíš se ničeho bát. Ve skutečném životě s ním spát nechceš. To samé platí i pro případ, že by se ti zdálo o milování s kamarádkou.

 

Sex s člověkem, do kterého jsi zamilovaná
Tak tohle rozhodně nezní jako špatný sen, obzvláště pokud k tomu člověku skutečně něco cítíš. Ale i přesto, že toužíš po vztahu s touto osobou, ve snu nemusí jít jen o fyzickou lásku. "V podstatě tě přitahuje jedna z jeho emocionálních nebo duchovních kvalit," říká odborník.

 

 

Sex s bývalým 
Možná jsi se svým bývalým zažila nejednu divokou noc. Proč se ti ale teď o něm zdá? Chceš ho zase zpátky? Ne, to není správná odpověď. "Pravděpodobně nevědomky opakuješ špatné návyky z neúspěšného vztahu, proto ber tento druh snu jako varovný," říká Ian.

 

Sex tvého kluka s někým jiným
Neboj se, není to předtucha. Ve skutečnosti jde spíše o zprávu pro tebe. "Sen o tom, že tě přítel podvedl, znamená, že jsi ztratila víru ve vlastní schopnosti nebo přitažlivost," řekl Wallace.

 

 

Sex s cizincem
Mít sexuální sen s anonymní osobou může být skličující. Ale je to všechno o tvém podvědomí. Měla bys odhalit vlastnost, která se v tobě skrývá.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Sny o lásce: Co znamenají?
Test: Máš magické schopnosti?
Přivolej si lásku pomocí drahého kamene! Je to snadné


Sex se členem rodiny
Určitě z něj budeš znechucena, ale není to tak, jak se zdá. Ve skutečnosti je to podle odborníka zcela normální. Nic víc než to, že tu osobu zcela obdivuješ, v tom nehledej.0 hlasů
Vaše hodnocení