Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

V současné době vnímáme 30. duben jako den, kdy se sejdeme se svými přáteli, opečeme si špekáček a v ohništi spálíme čarodějnici. Tento den je však plný magie, a byla by škoda toho nevyužít. Obzvláště pokud stále čekáš na svou pravou lásku.

Zítra jsou ČARODĚJNICE! Jak využít magickou noc se svůj prospěch?

Magie - 3
zdroj: Thinkstockphotos Magie - 3
aktualizováno 29.04.2017, 00:14 | 29.04.2017, 00:14 | DyA

V současné době vnímáme 30. duben jako den, kdy se sejdeme se svými přáteli, opečeme si špekáček a v ohništi spálíme "čarodějnici". Tento den je však plný magie, a byla by škoda toho nevyužít. Obzvláště pokud stále čekáš na svou pravou lásku.

Poslední dubnová noc je také nazývána jako Filipojakubská. Tohle pojmenování vzešlo od církve podle apoštolů Filipa a Jakuba.


Pokud hledáš lásku

V dřívějších letech se tradovalo, že pokud spolu mladí lidí strávili celou noc v lese a ráno tancovali okolo posvátného ohně, pak si vyčarovali společnou lásku. Nevíme, do jaké míry lze tuto tradici aplikovat dnes, ale rozhodně je něco na tom, že jde o magickou noc, po které následuje měsíc lásky. Postačí, když se svou tajnou láskou strávíš tento večer, a uvidíš, že nad ohněm může vzplanout i vaše láska.

 


Chceš miminko?
Cítíš, že jsi připravena na miminko, ale stále se ti nedaří otěhotnět? Tento den je ideální k početí. Udělej si se svým přítelem hezký večer, který bude patřit jenom vám dvou. Pokud bude poslední dubnový večer teplý, pak si hezkou chvilku můžete udělat i v přírodě. Uvidíš, že se skvěle uvolníš a za měsíc se už třeba budeš těšit z těhotenství.


Čas na úklid

Máš pocit, že žiješ v neustálém chaosu? Jsi často neklidná a myslíš na minulost? Zkus si ve svém životě udělat pořádek. Zbav se věcí, které nepotřebuješ. Čarodějnice jsou naprosto ideální doba k pořádnému úklidu. Možná tě překvapí, jak dobře se budeš cítit, až ze svého života odstraníš nepotřebné věci. Úklid také napomůže k tomu, abys ze svého pokoje vymýtila všechny nemoci.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

MAGIE: Odčaruj si (nechtěnou) lásku
12 pravidel bílé magie
Máš přání? Vyzkoušej magii svíček


Vyrob si čelenku

Chceš se cítit jako naprostá bohyně? Vydej se prvního máje do přírody a natrhej si všemožné květiny, které ti poslouží k výrobě květinové čelenky. Uvidíš, že ti bude sloužit nejen jako krásná ozdoba, ale ještě ti dodá sebevědomí a vnitřní krásu.0 hlasů
Vaše hodnocení