Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Asi nám dáš za pravdu, že některá místa působí strašidelným dojmem. Někteří lidé se jim na kilometr vyhýbají, jiní je naopak s chutí navštěvují. Máme pro tebe seznam nejstrašidelnějších míst v Česku, na která se vydej pouze v případě, že máš pro s...

Známe NEJSTRAŠIDELNĚJŠÍ MÍSTA v Česku. Tady jde o strach!

Hřbitov
zdroj: Thinkstockphotos Hřbitov
aktualizováno 23.09.2017, 00:16 | 23.09.2017, 00:16 | Krásná.cz

Asi nám dáš za pravdu, že některá místa působí strašidelným dojmem. Někteří lidé se jim na kilometr vyhýbají, jiní je naopak s chutí navštěvují. Máme pro tebe seznam nejstrašidelnějších míst v Česku, na která se vydej pouze v případě, že máš pro strach uděláno.

Podívej se na místa, kterým by ses měla vyhnout obloukem, pokud jsi pořádný strašpytel, nebo jen dokážeš vnímat jejich negativní energii.


Kostnice
Hodinu za Prahou se nachází Sedlecká kostnice. Toto místo plné lebek a kostí působí opravdu strašidelným dojmem. A není se čemu divit, protože většina kostí pochází už ze 13. století. Na přelomu 14. a 15. století se zrušil přilehlý hřbitov, a tak poloslepý cisterciánský mnich poskládal z kostí velké pyramidy. Zajímavostí je, že se kostnice dostala na seznam nejděsivějších míst i podle CNN.

 

Kostnice v Kutné hoře
(Foto: TV Nova)


Hřbitovy
Pokud bychom měli určit nejmysterióznější hřbitovy u nás, pak rozhodně nesmíme zapomenout na ten bohnický a židovský. Hřbitov v Bohnicích působí strašidelným dojem během dne, natož v noci. V zemi odpočívají neklidné duše bláznů, sebevrahů, dětí, ale třeba i vojáků z první světové války. Není tajemstvím, že v osmdesátých letech zde probíhaly satanistické rituály. Raději se tomuto místu vyhni.

 

 

Starý židovský hřbitov na Josefově se nachází v samotném centru hlavního města. Během dne rozhodně nepůsobí klidným a strašidelným místem, ale pokud se tam vypravíš, pak určitě ucítíš zajímavou energii, která je s místem spojena.

 

ČTĚTE TAKÉ:

DĚSIVÉ! Máš nutkání se dívat na hodiny v 11:11? Víme, co to znamená!
Jsi škudlil nebo až nezdravě rozhazuješ? ZNAMENÍ HOROSKOPU napoví!
Rozchod podle horoskopu! Které znamení láme srdce, a kdo naopak rozchod oddaluje?

 

Hrady
Říká se, že na hradech straší. Nevíme, zda tomu tak doopravdy je, ale některé hrady jsou opravdu opředené tajemstvím. Například hrad Kašperk na Šumavě se může zdát skvělým výletním místem. Rozhodně se ale na výlet nevydávej po setmění. Mnoho návštěvníků se setkalo s tím, že slyšeli zvláštní, strašidelné zvuky, které jim ještě dlouho nedaly spát.

 

VÍKEND: Jaké to je žít na hradě Kašperk?
(Foto: TV Nova)

 

Podobně strašidelný je i hrad Houska. Traduje se, že je v něm ukryta brána do pekla. Příliš se nedoporučuje, aby lidé v okolí hradu stanovali.1 hlasů
Vaše hodnocení