Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Proč byste se měli vzdát všech pyžam a košilek?

7 důvodů, proč spát nahá

spánek a váha
zdroj: Thinkstockphotos spánek a váha
aktualizováno 30.07.2015, 12:27 | 29.07.2015, 14:07 | Krásná.cz

Proč byste se měli vzdát všech pyžam a košilek?

Přijde vám to divné? Vždyť se jedná o tu nejjednodušší záležitost, a ušetříte navíc peníze za zbytečné noční ohadřování. ;-)

 

Podle nedávných amerických studií pouze osm procent Američanů spí nahých. A dle závěrů vědců dělají chybu! Spát nahý je ve skutečnosti pro naše tělo prospěšné!

 

Zde je 7 logických důvodů, proč bychom měli spát bez veškeré té pyžamové parády.

 

 

 

1. Mnohem lépe se vyspíš!

 

Podle průzkumů The American Academy of Sleep Medicine, když upadáš do hlubokého spánku, tvá tělesná teplota přirozeně klesá, jako součást našeho cirkadiánního rytmu. S pyžamem by se mohl tento přirozený pokles teploty pozměnit, a jako výsledek i narušit cyklus tvého těla. Pokud telo těla vychladnout, nevyspíš se.

 

2. Můžeš provětrat své ženské partie

 

Americká doktorka Jennifer Landa tvrdí, že spaní bez oblečení je dobré pro celé tvoje tělo, zvláště intimní partie. Vem si, že "tam dole" máme klima podobné jako má tropický deštný prales, a to by mohlo být živnou půdou pro bakterie a kvasinky. Tudíž tvé mezinoží potřebné větrání vyžaduje, aby zůstalo suché a zdravé.

 

 

 

3. Budeš si připadat víc sexy!

 

Spát nahá vždy bylo a i bude sexy. Když jsi se svým novým přítelem, není nic lepšího, než se probudit vedle něj rovnou nahá. Určitě to také ocení.

 

4. Budeš štíhlejší

 

Pokud se rozhodneš spát nahá, můžeš snížit obsah tuku kolem břicha a dokonce i hladinu cholesterolu!

 

 

5. Připrav se na mnohem více sexu

 

Budeš-li spát nahá, budeš mít víc sexu. Je to prostě logické. Povzbuzuje to váš vztah s partnerem a zajistí i menší zdržování při svlékání.

 

 PŘEČTĚTE SI TAKÉ:
Spánek o tobě prozradí, jaká jsi

Bylinky pro tvůj klidný spánek

Vyřeš své problémy - ve snu

 

6. Nemusíš se ráno sprchovat

 

Což je super věc, pokud nestíháš do školy nebo do práce! Navíc tě vždy ranní sprcha probudí okamžitě a nemůžeš ještě aspoň 30 minut mžourat. Mimochodem, pokud spíš bez pyžama, je větší pravděpodobnost, že tvé vlasy budou následující den vypadat dobře!

 

7. Je to prostě jednodušší

 

Žádné přemýšlení "v čem budu dnes spát", "je to dost sexy pro přítele?", "proč to není bavlněné?!"...  Zapomeň na všechny tyhle trable a spi tak, jak tě Matička příroda stvořila.13 hlasů
Vaše hodnocení