Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

V současné době se zdá být těžší než kdy dřív dát svůj telefon z ruky. Platíme s ním účty, počítáme nachozené kilometry a sdílíme fantastické zážitky z našeho života s přáteli.

9 nejhloupějších cest, jak přijít o smartphone

Šok
zdroj: Thinkstockphotos Šok
aktualizováno 30.03.2018, 00:25 | 30.03.2018, 00:25 | Krásná.cz

V současné době se zdá být těžší než kdy dřív dát svůj telefon z ruky. Platíme s ním účty, počítáme nachozené kilometry a sdílíme fantastické zážitky z našeho života s přáteli.

Existují ale situace, kdy bychom ho odložit měli.

 

Adam Pavelka ze společnosti iLoveServis, která se specializuje na opravu telefonů a výměny skel, se s námi podělil o několik skutečně kuriózních důvodů, kvůli kterým k nich zákazníci s rozbitým telefonem přišli.

 

• Mladá maminka z Berouna natolik propadla kouzlu sociálních sítí, že se chtěla podělit o fotografii hořící svíčky při výpadku elektrického proudu. Celá akce i svíčka se jí však vymkly z rukou, když si vylila vařící vosk na displej.

 

ČTĚTE TAKÉ:

ODBORNÍCI VARUJÍ: Neměj mobil u postele, jinak ti hrozí velké problémy
Vybíjí se ti mobil příliš rychle? Známe triky, které to změní
Nenechávej mobil na slunci. Škodí to procesoru, aplikacím a mohl by explodovat!

 

• Manželský pár z Budějovic si již zvykl na příhody, které se můžou stát při manželově náměsíčnosti. Jednou v noci však manželku vzbudil ruch v kuchyni. Když se šla podívat, co se děje, spatřila manžela, jak drží její telefon pod tekoucí vodou v dřezu. Chudák, chtěl pouze umýt nádobí.


• Pokud jste zastánci zázračných účinků saponátů, zkuste odkládat telefon do bezpečné vzdálenosti. Jednomu zákazníkovi ukápl saponát na displej a než se k nám dostal, dostal se dovnitř telefonu. Tam už nebylo moc co zachraňovat.

 

Anketa
Rozbil už se ti někdy displej mobilu?
11 hlasů
Jen jednou.
Hlasovalo 40 lidí
 

 

• Zapomenout telefon na střeše auta není žádná hitparáda. Ale zapomenout telefon na střeše auta, rozjet se a zvládnout ho přejet, si říká o jiný dopravní prostředek.

 

• Házet věci při rozchodu se tolerovat dá. Dokonce se s tím i počítá. Obviňovat ovšem svůj protějšek, pokud uhne, je přes čáru. „Nejvíc mě rozčílilo, že ho nechytil. Jak ho mohl nechytit?“ říká šokovaně o svém bývalém příteli studentka Linda.

 

Rozbitý mobil
(Foto: oficiální zdroj)

 

• Čerstvě sezdaný pár se snažil vyfotit při plavbě lodí v té samé pozici jako Jack a Rose na přídi Titaniku. Jak to dopadlo, asi nemusíme zmiňovat.

 

• Nadšená maminka chtěla k narozeninám své dcery upéct její oblíbený dort. Dort upekla a všem mohl chutnat, nebýt telefonu zapečeného uvnitř.

 

BUDE SE HODIT:

Kam v létě s mobilem? Kde ho nosíš, když nemáš kapsy ani kabelku?
Jak zachránit utopený mobil? Chce to rychle jednat
Když mu najdeš v mobilu SMS od jiné…

 

• Nejmenovaný mladík chtěl tak moc slyšet zvuk svého auta při jízdě, že se ho rozhodl sám při jízdě i natočit. Ovšem ve chvíli, kdy od kol začaly létat kamínky, už jaksi neměl čím točit.

 

• Mezi další činnosti, které opravdu nepotřebují dokumentovat, i když se o to neustále někdo z jakéhosi důvodu snaží, patří i vykonávání potřeby. Jestli se vám někdy stalo, že vám telefon spadl do záchodu, vězte, že jistě nejste sami. Pozor pak na výlety do jižních zemí, kde se vyskytují hlavně turecké záchody!

Ač mohou zmíněné situace vyvolat úsměv na tváři, pořizovat telefon nový, nepatří mezi nejlevnější záležitosti. Chce to tedy používat nejen mobil, ale i vlastní hlavu.0 hlasů
Vaše hodnocení