Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Babské recepty jsou snad již vymyšlené na všechno. A to platí i na bělení zubů.

Bělení zubů: Babské rady, které (ne)fungují

Krásný úsměv
zdroj: oficiální zdroj Krásný úsměv
aktualizováno 20.06.2016, 17:42 | 20.06.2016, 17:42 | krasna.cz/tvnoviny.sk

Babské recepty jsou snad již vymyšlené na všechno. A to platí i na bělení zubů.

Jahody, banány, soda bikarbona (jedlá soda), citronová šťáva, mandarinková slupka. Není to postup na nějaký dezert, ale jsou to babské recepty, jak si doma vybělit zuby za pár korun. Inu, člověk vyzkouší pro dokonalý úsměv všechno. Některé metody jsou při tom skutečně šílené.

 

Babské recepty jsou snad již vymyšlené na všechno. A to platí i při bělení zubů. Na internetu najdete stovky video postupů, jak dosáhnout hollywoodského úsměvu. Zubaři nad těmito způsoby jen kroutí hlavou. Připomínají, že sklovinu máte jen jednu a pokud ji poškodíte, už vám ji nikdo nevrátí. Takže metody, které sklovinu obrušují (soda) nebo naleptávají (což dělá právě různé kyselé ovoce) rozhodně nedoporučujeme.

 

Na internetu  se objevuje i metoda, při které použijete banánovou slupku. Ta pomáhá stírat ze zubů přeytečný plak, který způsobuje žloutnutí, navíc dodává sklovině potřebné minerály. Tuhle metodu nezatracujeme. Moderním způsobem bělení je také kokosový olej - ten je účinný skutečně snad na cokoli.

 

Přečti si také:

Bělení zubů zázračným modrým světlem! Podívej se na rozdíl VLOG
VLOG: DIY - Jedlý balzám/lesk na rty
Smích je nejkrásnější doplněk

 

Důležité e také žloutnutí zubů předcházet.  Barvu vašeho úsměvu nejvíce mění kávička, černý čaj, cigarety, či červené víno.2 hlasů
Vaše hodnocení