Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Prázdniny jsou za dveřmi, a tak je nejvyšší čas naplánovat si na ně co nejvíc zábavných aktivit! A jaké to jsou? Máme pro tebe tipy, co všechno se dá podniknout s tvou kamarádkou nebo s tvým klukem, abyste se o prázdninách co nejvíce pobavili.

Bez plánů na prázdniny? SUPER TIPY pro páry, kámošky i singl holky

Tyhle věty už v létě neříkej!
zdroj: Thinkstockphotos Tyhle věty už v létě neříkej!
aktualizováno 27.06.2018, 00:40 | 27.06.2018, 00:40 | Krásná.cz / ten

Prázdniny jsou za dveřmi, a tak je nejvyšší čas naplánovat si na ně co nejvíc zábavných aktivit! A jaké to jsou? Máme pro tebe tipy, co všechno se dá podniknout s tvou kamarádkou nebo s tvým klukem, abyste se o prázdninách co nejvíce pobavili.

Když jsi single

Jsou aktivity, které by ti rozhodně neměly uniknout, ani pokud jsi single a nejlepší kamarádka na tebe zrovna nemá čas. Existuje totiž spoustu věcí, které se dají dělat i když zrovna nemáš po ruce parťáka.

 

Na to, abys měla hezké prázdniny, rozhodně nepotřebuješ nutně mít kluka. Je na čase začít s ranním běháním. Nebo můžeš třeba chodit na procházky se svým čtyřnohým kamarádem, jen tak si zajít na zmrzlinu nebo jít do kina na oblíbený film.

 

PŘIJDE VHOD:

21 způsobů, jak vyhnat ze života nudu
S těmihle knihami se o prázdninách nudit nebudeš

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Co nám pomáhá o prázdninách ZAHNAT NUDU? 


S kamarádkou

 

Pokud byste rády obě něco podnikly, ale zrovna vás nic nenapadá, léto vám k tomu nabízí přímo nekonečnou řadu možností. Můžete si třeba udělat piknik na rozkvetlé louce a k tomu si u toho pořídit spoustu nových fotek do společného alba vašeho přátelství.

 

MŮŽE SE HODIT:

Jak se nenudit... na vesnici
Zabavte se s kámoškou i bez peněz
VLOG: Nudíš se s kámoškou? Natočte si video!

  

A co si takhle zajít společně na nákupy a pořídit si nové kousky do vašich šatníků? Kdy je lepší čas na provětrání skříně než právě o prázdninách? Pokud vás láká spíš dobrodružství, vyrazit na čundr nebo na letní taneční tábor rozhodně nebude špatná volba!

 

 

PRO INSPIRACI:

Chceš zažít RANDE SNŮ? Vyber místo podle HOROSKOPU!
KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Kam na rande, když je venku hnusně?
Kam na první rande snů? 9 neotřelých nápadů pro všechny zamilované!


Když máš kluka

 

Se svým klukem chcete jistě trávit chvíle plné romantiky. Kam vyrazit, aby to mezi vámi ještě více jiskřilo? Zajděte na společnou večeři a pak do letního kina na váš oblíbený film. Co vás může dojmout víc než romantika na filmovém plátně za svitu měsíce? 

 

Jaké jsou tvé tipy pro nezapomenutelné prázdniny?0 hlasů
Vaše hodnocení