Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Nový rok = nový diář! Jednoduchá rovince, kterou většina z nás dodržuje. Pokud patříš mezi diářomilky, které nedají bez plánování ani ránu, pak asi víš, že hledání ideálního diáře je celkem fuška. Naštěstí pro tebe máme šikovný trik. Stačí, když s...

Chceš mít rok 2018 jako na dlani? Personalizuj si svůj diář!

Psaní deníčku
zdroj: Thinkstockphotos Psaní deníčku
aktualizováno 04.01.2018, 00:14 | 04.01.2018, 00:14 | DyA

Nový rok = nový diář! Jednoduchá rovince, kterou většina z nás dodržuje. Pokud patříš mezi diářomilky, které nedají bez plánování ani ránu, pak asi víš, že hledání ideálního diáře je celkem fuška. Naštěstí pro tebe máme šikovný trik. Stačí, když si obyčejný diář z papírnictví přizpůsobíš svým potřebám.

K tvorbě tohoto diy ti postačí roční diář za pár kaček, fixy, pastelky, washi pásky a moře nápadů.


Jaké máš cíle?
S novým rokem přicházejí i nová předsevzetí. Radíme ti, abys tato předsevzetí napsala (nakreslila) na první stránku svého diáře. Budeš je mít hezky na očích a během roku nezapomeneš na jejich plnění. Někteří lidé nemají rádi slovo „předsevzetí“. Pokud se mezi ně řadíš i ty, pak můžeš tuto stránku pojmout jako motivační list, který bude charakterizovat tvůj přístup k životu. Popiš ho oblíbenými hláškami, citáty nebo polep zajímavými obrázky. Uvidíš, že si stránku typu „mood board“ zamiluješ.

 

Personalizovaný diář - 4
(Foto: Pinterest)


Rutina je základ

Každý z nás má svou ranní a večerní rutinu. Tedy něco, co děláme pravidelně každý den. Zkus si vypsat, jak tvoje rutina vypadá a co bys na ní chtěla zlepšit. Může se jednat i o maličkosti. Třeba si dej předsevzetí, že každý den před snídaní vypiješ skleničku vody s vymačkaným citronem. Voda nejen probudí tvůj organismus, ale pomůže i tvé pleti a celulitidě.

 

Personalizovaný diář - 3
(Foto: Pinterest)


Kdo má narozeniny?
Stalo se ti někdy, že jsi zapomněla na ségry narozeniny? Zřejmě to bude tím, že sis je ve svém diáři špatně poznačila. Co si takhle vytvořit velké kolečko, které se bude skládat z dvanácti měsíců. Ke každému měsíci si připiš, kdo má narozeniny a svátek. Jednoduché, ale velmi přehledné řešení, díky kterému už nikdy nezapomeneš na narozeniny svých blízkých a přátel.

 

Personalizovaný diář - 2
(Foto: Pinterest)

 

ČTĚTE TAKÉ:

DIY: Chceš mít o svém cvičení přehled? Vytvoř si FITNESS PLÁNOVAČ
6 vychytaných pomůcek do školy
Uchovávej si vzpomínky zábavnou formou! Už máš svůj SCRAPBOOK?


Spíš dobře?

Mnoho z nás má problémy se spánkem, které jsou často spojovány s nepravidelností. Zkus si každý den poctivě zaznamenávat naspané hodiny. Díky tomuto fíglu brzy zjistíš, kde se stala chyba a proč někdy nemůžeš usnout. Také si uděláš jasno v tom, zda jsi ranní ptáče, nebo večerní sova. K tvorbě této „statistiky“ potřebuješ jenom fixy, a tak věříme, že se ti povede vytvořit zajímavou tabulku, která ti v oblasti spánku velmi pomůže.

 

Personalizovaný diář - 1
(Foto: Pinterest)


Vím, co čtu
Čtení je nejen zábava, ale i relax. Pokud patříš mezi náruživé čtenáře, pak bys rozhodně měla mít přehled o tom, jaká díla jsi v daném roce přečetla. K tomu ti dopomůže i diář, do kterého si všechny přečtené knížky můžeš poznamenat. Při tvorbě této stránky využij své kreativity.

 

Personalizovaný diář - 6
(Foto: Pinterest)

 2 hlasů
Vaše hodnocení