Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Kdo říká, že animované filmy jsou jenom pro děti? Vždyť i v animovaných pohádkách můžeme naleznout silný příběh, který nás chytne za srdce. Máme pro tebe výběr těch nejlepší animáků, u kterých budeš brečet dojetím i smíchy.

Chceš se zasmát i dojmout? Nejlepší animáky, které ti zlepší den

Film
zdroj: Thinkstockphotos Film
aktualizováno 07.03.2018, 00:22 | 07.03.2018, 00:22 | Krásná.cz

Kdo říká, že animované filmy jsou jenom pro děti? Vždyť i v animovaných pohádkách můžeme naleznout silný příběh, který nás chytne za srdce. Máme pro tebe výběr těch nejlepší animáků, u kterých budeš brečet dojetím i smíchy.

Otevřeli jsme pomyslný filmový šuplík, ze kterého jsme vybrali nejnovější snímky i animované "stařečky".


V hlavě
Pokud bychom měli jmenovat animák, který byl pozitivně přijat nejen kritikou, ale i publikem, pak je to rozhodně snímek V hlavě. Pojď se ponořit do našeho prožívání a zjisti, jak si s námi emoce pěkně pohrávají. Už teď ti můžeme slíbit, že se výborně pobavíš. Zajímavostí je, že některé emoce si zahrávají i s kamerou. Všimni se, že když je hlavní hrdinka rozrušena, klepe se i kamera. Za tenhle nápad dáváme tvůrcům palec nahoru.

 


Coco
Oscarový snímek Coco zahýbal světem animovaných filmů jako tsunami. Nejen, že si Coco podmanil nejmenší diváky, ale svým pojetím nadchnul i dospěláky. Pokud jsi snímek ještě neviděla, rozhodně neváhej. Dodá ti naději, že náš život nekončí smrtí, a že se můžeme těšit ještě na jednu velkou párty, a to na onom světě. Navíc tě můžeme nalákat i na dokonalou hudbu, která se line celým filmem.

 

Coco
(Foto: Archiv distribuční společnosti)


Malý princ
Kdo by neznal knížku Malý princ od francouzského spisovatele Antoina de Saint-Exupéryho. Pokud miluješ laskavé příběhy a kouzelné animace, pak si nenech ujít Malého prince ve filmovém zpracování. Jeho největší předností je to, že se v něm najdou všechny věkové kategorie bez rozdílu věku. Navíc s přibývajícími léty poznáš pravý rozměr tohoto nádherného příběhu.

 

 

ČTĚTE TAKÉ:

Co nás čeká v roce 2018 v kinech? Nejočekávanější horor, ale i pokračování oblíbených animáků
Chceš se bát? 6 děsivých hororů, které musíš vidět!
Nejkrásnější filmy, na které mrkni s nejlepší kámoškou

 
Velká šestka
Může vzniknout přátelství mezi robotem a člověkem? Pokud se zajímáš o high-tech, baví tě moderní vymoženosti, ale zároveň vyznáváš klasické hodnoty, pak si určitě zamiluješ Velkou šestku! Skvělý animovaný film, který se inspiroval stejnojmenným komiksem tě připoutá k obrazovce a pustí až po 102 minutách úžasné zábavy, dobrodružství a napětí.

 

Velká šestka
(Foto: Archiv distribuční společnosti)


S láskou Vincent
Nejde o klasický animák pro děti, který tě bude bavit od začátku do konce, přesto bys ale tento animovaný snímek měla vidět! Proč? Protože film je natočen kombinací hraného filmu a animace originálních olejomaleb. Konkrétně bylo použito 66 960 originálních olejomaleb vytvořených 125 umělci z celého světa podle 94 původních van Goghových děl. Už jenom tento fakt zaručuje, že se můžeš těšit na neobvyklý vizuální zážitek.

 


Tajný život mazlíčků

Také jsi přemýšlela nad tím, co se děje v momentě, kdy zavřeme domovní dveře a zanecháme domácí mazlíčky o samotě? Teď už přemýšlet nemusíš, protože odpověď nalezneš v animáku Tajný život mazlíčků. Jenom tě musíme upozornit na to, že odpověď může být pěkně šokující! Víc už ale prozrazovat nebudeme.

 

Tajný život mazlíčků
(Foto: Archiv distribuční společnosti)

 

Máš i ty nějaký filmový tip pro nás?0 hlasů
Vaše hodnocení