Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Také ti přijde, že bys potřebovala, aby den měl nejméně osmačtyřicet hodin? Zvládnout každodenní povinnosti, koníčky, učení…to vyžaduje opravdu dostatek volného času, který však většina z nás bohužel nemá.

Chceš si ušetřit drahocenný čas? Pak vyzkoušej tyto APLIKACE

Biologické hodiny
zdroj: Thinkstockphotos Biologické hodiny
aktualizováno 25.04.2017, 00:17 | 25.04.2017, 00:17 | DyA

Také ti přijde, že bys potřebovala, aby den měl nejméně osmačtyřicet hodin? Zvládnout každodenní povinnosti, koníčky, učení…to vyžaduje opravdu dostatek volného času, který však většina z nás bohužel nemá.

Naštěstí existují chytré aplikace, které ti mohou čas opravdu znatelně ušetřit. 

 

Hrnečku vař!
Máš hlad, ale nechce se ti stát u plotny celou věčnost? Na druhou stranu na ohřívané jídlo z plechovky nemáš chuť? Pak si do svého mobilu stáhni aplikaci DámeJídlo. Na této stránce najdeš nespočet restaurací, které skrze DámeJídlo rozvážejí své pokrmy až přímo k tobě domů. Nabídka je opravdu široká, a tak si klidně můžeš objednat sushi, pizzu, českou klasiku a navrch třeba výborné donuty. Pokud překročíš danou částku, můžeš se těšit i na dopravu zdarma.

 

 

Z bodu A do bodu B
Doprava! Někdy všechno šlape jako na drátkách, jindy nám dokáže doprava udělat pořádné vrásky. Pokud patříš mezi lidi, kteří velmi často využívají vlakovou dopravu, pak bys rozhodně ve svém mobilu měla mít aplikace Můj vlak. Nejen, že pohotově zjistíš, kde se tvůj vlak nachází, a za jak dlouho přijede do tvé stanice, ale především si díky této aplikaci můžeš koupit jízdenku. Ne jednou už nám tato aplikace zachránila naši peněženku, když jsme si ve spěchu nestihli koupit jízdenku, a díky Můj vlak jsme nemuseli platit přirážku. Bydlíš ve větším městě? Pak už zřejmě znáš Uber. Jde o nevšední formu taxislužby, kdy řidiči, zaregistrovaní u Uberu, používají vlastní vozy k tomu, aby tě co nejrychleji dopravili na místo, kam si přeješ. Výhodou této dopravy je to, že díky aplikaci vidíš, kde se vozidlo pohybuje, za jak dlouho u tebe bude a kolik tě cesta bude stát.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Nejlepší fashion aplikace přesně pro tebe!
10 nejdůležitějších aplikací pro všechny CESTOVATELKY
Chytré holčičí aplikace


Prodejcem snadno a rychle!
Je tvá skříň plná nenošených kousků, které je ti líto vyhodit? Vyzkoušej aplikace Vinted, přes kterou můžeš oblečení snadno poslat dál. Aplikace je natolik propracovaná, že oblečení skrze ni nafotíš, naceníš a pak už jenom vyčkáváš, kdo se ozve. Velkou výhodou této aplikace je také to, že s potencionálními kupci můžeš komunikovat přes místní chat. Spolu se pak můžete domluvit třeba na ceně, nebo na výměně za jiný kus oblečení. Na podobném principu funguje i Letgo. Rozdíl je jenom v tom, že přes tuto aplikaci můžeš prodat vlastně cokoliv. Od dětského kola, přes nábytek, mobil nebo třeba i deskové hry. Stejně dobře zde můžeš i nakupovat. Aplikace umožňuje vidět, kdo ve tvé blízkosti něco prodává. A tak si od sousedky můžeš zakoupit klidně kolečkové brusle a nebudeš muset platit poštovné.

 


Praktická aplikace k nezaplacení

Kdo by to neznal. Objednáš si balíček, který ti má přijít přes Českou poštu, jenže zrovna ti ho doručí v čas, kdy nejsi doma. Pak nastává klasický koloběh, během kterého musíš dojít na poštu, vyčkat v nejdelší frontě a nakonec si balíček s radostí převzít. Díky aplikaci PoštaOnline se ti tohle už nikdy nemusí stát. V aplikaci můžeš jednoduše změnit termín nebo místo doručení tvé zásilky. Také můžeš zásilku sledovat na každém jejím kroku, či vyhledat nejbližší otevřenou poštu. Rozhodně se ti tahle aplikace neztratí a výrazně ušetří tvůj čas.0 hlasů
Vaše hodnocení