Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Léto je tady a s ním i dny plné sluníčka a pohody. Je pár věcí, které bys měla zažít, abys v září mohla říct, že prázdniny byly opravdu perfektní.

Chceš si užít léto na maximum? Pak musíš vyzkoušet tohle!

Léto
zdroj: Getty Images Léto
aktualizováno 22.06.2018, 00:37 | 22.06.2018, 00:37 | Krásná.cz

Léto je tady a s ním i dny plné sluníčka a pohody. Je pár věcí, které bys měla zažít, abys v září mohla říct, že prázdniny byly opravdu perfektní.

A které aktivity nebo akce máme na mysli? 

 

Hudební festival
S různými festivaly se v poslední době roztrhl pytel. Proto určitě nebude problém, najít ve tvém okolí nějaký opravdu zajímavý. Neváhej a vyraz na něj s partou přátel. Skvělá hudba a bohatý doprovodný program jsou zárukou zábavy.

 

 

Paddleboard
Hitem letošního léta bude paddleboard. Jedná se o nafukovací prkno, které je podobné surfu, ale díky rozměrům je ve vodě stabilnější než surf. Zdrsněný povrch zaručuje, že jen tak neuklouzneš. Jízdu zvládne opravdu každý. Nejdříve si vyber klidnější vody rybníka. Až zvládneš techniku, můžeš klidě přejít na vodu, kde jsou vlny. Při tomto sportu si dokonale protáhneš svaly, o kterých nevíš, že je máš.

 

Východ slunce
Možná se ti to bude zdát kýčovité, ale letní východ slunce je skutečně nejhezčí část dne. I když se řadíš mezi sedmispáče, zkus si jednou přivstat. Můžeme ti slíbit, že to bude nezapomenutelný zážitek. Ještě intenzivněji ho prožiješ na břehu rybníka nebo na pláži u moře.

 

ČTĚTE TAKÉ:

5 přírodních tipů, jak připravit pleť na léto
8 cviků pro ploché břicho nejen na léto
Jaké boty by ti v letní sezoně neměly chybět?

 

Pár dní pod stanem
Nejsi zrovna tábornický typ? Nikdy jsi na dětské tábory nejezdila? Chyba. Stanování je velká zábava. Zapomeň na šatičky a šminky. Zabal si tepláky, svetr a teplé ponožky. Důležitý je repelent, protože komáři jsou opravdu všude. Možná tě stanování úplně nenadchne, ale uvidíš, že v zimě na něj budeš vzpomínat a plánovat, kam pod stan vyrazíš příští léto.

 

 

Koš plný hub
Jsme národem houbařů, to je známá věc. Tak neváhej a po letním dešti vyraz do lesa. Nesmíš to odkládat. Do lesa musíš jít brzy ráno, protože houbařů je hodně a některý by ti mohl vysbírat všechny hřiby, a to by byla škoda. Když nebude hříbek, nevadí. Věříme, že úsměv na rtech ti vykouzlí i pár babek, které se budou choulit na dně košíku.  

 

A jaké je tvoje letní must have?0 hlasů
Vaše hodnocení