Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Měla jsi skvělé plány na víkend, ale počasí ti je překazilo? To přeci vůbec neznamená, že by ses měla zamknout doma a čekat na lepší zítřky. Máme pro tebe několik tipů, co můžeš dělat, když ti počasí nepřeje.

Co dělat, když je o víkendu hnusně? Tipy pro SINGLES i ZAMILOVANÉ PÁRY

Rande
zdroj: Thinkstockphotos Rande
aktualizováno 26.10.2017, 16:14 | 26.10.2017, 16:14 | DyA

Měla jsi skvělé plány na víkend, ale počasí ti je překazilo? To přeci vůbec neznamená, že by ses měla zamknout doma a čekat na lepší zítřky. Máme pro tebe několik tipů, co můžeš dělat, když ti počasí nepřeje.

A neboj se, mysleli jsme na všechny. Ať už jsi plánovala strávit den v přírodě s přítelem, kamarádkou nebo třeba o samotě, vymysleli jsme ti náhradní plán.


CHCI BÝT S PŘÍTELEM


Pokud sis plánovala romantický den s přítelem, pak se ho nemusíš vzdát! Co takhle vyrazit do kina na nejnovější snímek? Navíc mnoho kin nabízí dvojsedačky, které jsou jako stvořené pro zamilovaný páreček. Po kině můžete vyrazit na večeři, která bude parádní tečkou za vaším dnem. Pro ty, kteří nechtějí utrácet za lístky do kina, tu máme domácí plán. Se svým miláčkem se můžete podívat na film a následně si společně ukuchtit večeři. Možná ti to na první pohled nepřijde jako převratný plán, ale uvidíš, že vás vaření ve dvou bude bavit. Určitě se můžete zabavit i sledováním starých VHS, na kterých je zachyceno tvoje dětství.

 


Hnusné počasí nabádá k tomu, abychom spřádali plány na další dny. Co si takhle popovídat o tom, kam byste chtěli společně vyrazit na výlet? A nemusí se nutně jednat o tuzemské výlety, ale zamyslet se můžete i nad nějakým euro víkendem. Hledejte letenky, ubytování a podrobnosti o samotné zemi. Uvidíš, že se skvěle zabavíte a den vám hezky uteče. Další klasikou jsou hry. Buď můžete vytáhnout starou deskovku, do které zapojíte i rodiče, nebo vsaďte na počítačové hry, ve kterých se můžete vzájemně vyblbnout. Popros svého kluka, aby ti ukázal oblíbenou počítačovou hru, a třeba si ji zamiluješ také.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Podzim, že je nuda? Ani náhodou!
Vyrob si KOSMETICKÉ NEZBYTNOSTI, které ti zpříjemní podzim! DIY
Kde se na podzim nejlépe seznámíš?


CHCI BÝT S KAMARÁDKOU


Propršený den je jako stvořený k nákupům. Vyraz se svou nejlepší kamarádkou do nákupního centra a užijte si společný den tam. Pokud obě milujete make-up a všemožné zkrášlování, pak si můžete udělat "beauty den". Zkoušejte novou kosmetiku, naličte se, navzájem si upravte obočí a dopřejte si společný relax, který snad každá dívka potřebuje. U toho se můžete dívat na různá youtube videa, která vás můžou inspirovat k vlastní tvorbě. Co takhle natočit bestfriends tag? Možná vás natáčení chytne a stanou se z vás youtuberky. Člověk nikdy neví. Zabít čas můžete i u holčičích seriálů jako je Gossip girl nebo Sex ve městě.

 


CHCI BÝT SAMA


Špatné počasí můžeš využít k dohnání spánkového deficitu. Výhodou je, že tě nikdo za prospaný den nemůže kritizovat. Pokud nepatříš mezi spáče, pak se celý den věnuj jenom sama sobě. Dožeň všechny resty, doplň si diář nebo si zapiš své poznatky do deníku. Můžeš si také upéct něco dobrého na zub a zdokonalit tak své kulinářské schopnosti. Možná existuje nějaká činnost, kterou bys chtěla vyzkoušet, ale nemáš na ni nikdy čas. Tak právě dnes je ta nejvhodnější příležitost začít. Ať už jde o psaní blogu, nebo cvičení pilates, vrhni se do všeho po hlavě. Během volného dne si můžeš také postavit puzzle či dočíst rozečtenou knížku.

 0 hlasů
Vaše hodnocení