Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Je obecně známo, že každá žena je hříšnice. Ať už se jedná o menší hříchy v podobě zbytečného nakupování drobností, nebo větší jako je opakované porušení diety, nedokážeme si je odpustit.

Čtyři nejčastější hříchy žen: Nebojuj proti nim, ale užij si je

Mlsání
zdroj: Thinkstockphotos Mlsání
aktualizováno 22.12.2017, 00:36 | 22.12.2017, 00:36 | Krasna.cz/trm

Je obecně známo, že každá žena je hříšnice. Ať už se jedná o menší hříchy v podobě zbytečného nakupování drobností, nebo větší jako je opakované porušení diety, nedokážeme si je odpustit.

I když žena na čas odolá jednomu pokušení, za nedlouho se objeví jiné, kterému prostě podlehne. Ovšem, hříchy jsou také kořením života. Přesto, že umí být ženy velmi zásadové, jsou věci, které je prostě dostanou. Proto je třeba volit menší zlo, které neuškodí a čtyři nejčastější hříchy ženy je potřeba čas od času dokonce vyhledat a pořádně si je užít.

 

1) Nákup „zbytečností“

 

Známe to každá. Jdete na nákup jídla pro rodinu, ale do cesty se jaksi náhodou připlete parfumerie, obchod s oblečením nebo alespoň regál s dekorativní kosmetikou. A tak nákupním košík ve finále zdobí pár nových bot nebo alespoň lak na nehty či rtěnka v aktuální trendy barvě, kterou jste prostě potřebovala. Po návratu se však doma porozhlédnete a zjistíte, kolik vlastně bot máte, bižuterii už není kam dávat a šuplíku je hromada vyschlých laků na nehty.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Čokoláda při dietě? ANO!
Honí tě chutě na sladké? Triky, kterými je konečně přelstíš
Díky čokoládě zdravější i krásnější

 

2) Myšlenka na jiného muže


Honí se vám v noci hlavou sny o sexy sousedovi, i když vedle vás „chrupká“ vaše životní láska? Nebojte se, nejste v tom sama. Svou myšlenku si naopak užijte. Pozitivní myšlení dělá divy!

 

Čokoláda
(Foto: oficiální zdroj)

 

3) Káva a pokec místo fitness


Cesta do fitness se nějak zkomplikovala klábosením s kamarádkou. Už dlouho jste se neviděly a máte si toho tolik co říct. Z rychlého posezení před cvičením je najednou hodina a půl a vy už musíte běžet dál za povinnostmi.

 

4) Čokoláda


Čokoláda... Ovšem ta vlastně není hřích, ale odměna. Když už nás nikdo nepochválí, odměňme se samy. Třeba za to, jak skvěle jste splnila pracovní úkol, jaký dobrý oběd jste uvařila... Žena se musí umět odměnit, i kdyby to měl být občas hřích.2 hlasů
Vaše hodnocení