Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Chceš se vyvarovat úpalu a zároveň nepatříš mezi fanoušky kšiltovek? Máme pro tebe opravdu stylové řešení. Klobouky jsou stále velkým trendem. Využij toho a vyrob si vlastní, který bude spjat s tvou osobností.

DIY: Ochraň svou hlavu STYLOVÝM KLOBOUKEM

Léto
zdroj: Thinkstockphotos Léto
aktualizováno 31.05.2017, 16:26 | 31.05.2017, 16:26 | DyA

Chceš se vyvarovat úpalu a zároveň nepatříš mezi fanoušky kšiltovek? Máme pro tebe opravdu stylové řešení. Klobouky jsou stále velkým trendem. Využij toho a vyrob si vlastní, který bude spjat s tvou osobností.

Miluješ donuty? Co takhle klobouk, který by si zamiloval i Homer Simpson? Nebo dáváš přednost elegantním doplňkům? Žádný problém!


Melounový a donutový klobouk

 

Co budeš potřebovat:


Obyčejný slamák
Temperové barvy
Houbičku

 

Melounový klobouk
(Foto: Pinterest)

 

Donutový klobouk
(Foto: Pinterest)


Jak na to:


Výroba melounového i donutového klobouku ti zabere opravdu minimum času. Důležitá je především tvoje šikovnost. Při výrobě melounové pokrývky použij pouze růžovou a zelenou barvu. Větší plochy můžeš natírat houbičkou. Následně vytvoř černou barvou pecičky a máš hotovo! Na donutový klobouček budeš potřebovat více barev, kterými vytvoříš "posypky". Jinak je postup úplně stejný jako u melounového typu. Po natření nechej klobouk několik hodin uschnout.

 

Vyšívaný klobouček


Co budeš potřebovat:


Slamák
Černou bavlnku
Jehlu
Tužku

 

Vyšívaný klobouk
(Foto: Pinterest)


Jak na to:


Tento klobouk se vloni stal hitem Instagramu. Vyrob si taky takový a uvidíš, kolik holek ti ho bude závidět. Nejdříve si obyčejnou tužkou načrtni slovo, které by tvůj klobouk mělo zdobit. Může to být cokoliv, co tě napadne. Následně si vezmi jehlu s černou bavlnkou, a nápis vyšij do klobouku. Chce to trošku trpělivosti, ale uvidíš, že se ti dílo povede na jedničku.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

DIY: Recepty na domácí kosmetiku: Hravě, zdravě a levně
DIY: Jak si vypěstovat vlastní AVOKÁDO?
DIY: Zchlaď se v parných dnech limonádou ze STYLOVÉ SKLENIČKY!


Bambulky vládnou světu


Co budeš potřebovat:


Klobouk
Bambulky a ozdobné stuhy
Tavicí pistoli

 

Bambulkový klobouk
(Foto: Pinterest)

 

Jak na to:


Klobouček plný barev se rozhodně bude vyjímat u moře i na fesťáku. Jeho výroba je opravdu jednoduchá! Stačí, když navštívíš dobrou galanterii, ve které najdeš barvené bambulky a ozdobné stuhy. Zkus sladit barvy bambulek se stuhou a zkombinuj klobouk třeba do dvou až tří barev. Fantazii se meze nekladou. Tyto ozdoby připevni na klobouk pomocí tavicí pistole, a je hotovo!

 

Tip na závěr: Kam klobouk vynést?

Ať už si vyrobíš klobouk jakýkoli, příležitost ho předvést tě čeká už tento víkend. V neděli 4. června v 14:00 odstartuje na pražském závodišti Velká Chuchle v ČR historicky první dostihová a společenská událost s názvem Ladies Day, která je věnována hlavně dámám. Má svůj původ v kolébce dostihového sportu, v Anglii, kde na tuto událost přichází i královna. Ladies Day svým důrazem na módu a styl po celém světě přitahuje pozornost i těch, které samotné dostihy běžně neoslovují. Návštěvníci se tradičně scházejí ve výrazném společenském oblečení - muži v saku, ženy v letních nebo společenských šatech a ve známých velkých "dostihových" kloboucích.

 

Kromě koňských dostihů nechybí ani stylové módní přehlídky, zajímavý doprovodný program, a potkáš tam plno osobností, mezi kterými nebude chybět aktuální Česká Miss Andrea Bezděková, zpěvák Rytmus, top modelka Petra Růžičková, známá bloggerka Aneta Chovanová (a.n.d.u.l.a.) nebo youtuberka Carrie Kirsten.0 hlasů
Vaše hodnocení