Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Už v neděli čeká naše maminky ten největší den v roce. Den, kdy oslavujeme jejich úžasnou povahu, a především trpělivost, kterou s námi mají. Pokud jsi nestihla své mamince koupit dárek, rozhodně nemusíš smutnit.

DIY: Rychlé dárky pro mamku ke DNI MATEK!

Svátek matek
zdroj: Thinkstockphotos Svátek matek
aktualizováno 11.05.2017, 00:48 | 11.05.2017, 00:48 | DyA

Už v neděli čeká naše maminky ten největší den v roce. Den, kdy oslavujeme jejich úžasnou povahu, a především trpělivost, kterou s námi mají. Pokud jsi nestihla své mamince koupit dárek, rozhodně nemusíš smutnit.

Mamča určitě ocení vlastnoručně vyrobený dáreček, který je dělaný s láskou.

 

Košík plný radosti
Chceš mamce ukázat, že ji znáš jako své boty? Pak vezmi velkou skleněnou dózu, nebo třeba koš, do kterého naskládej všechny její oblíbené produkty. Můžeš se zaměřit třeba jenom na jednu oblast (např. kosmetika), nebo udělat miš maš. Do koše dej například oblíbené bonbóny, čaj, knížku, lístky do kina. Prostě cokoliv, co souvisí s povahou tvé maminky. Nezapomeň, že kreativitě se meze nekladou.

 

Den matek koš
(Foto: Pinterest)

 

Hrneček, který si zamiluje
Každá mamka by měla mít svůj osobní hrneček. Jeho výroba je naprosto jednoduchá a zabere ti pár minut. Hlavně si dej pozor, abys ho tvořila ve chvíli, kdy mamka nebude doma. Přece nechceš přijít o překvapení.

 

Den matek diy
(Foto: Pinterest)


Co budeš potřebovat:
Fixy na porcelán
Bílý hrneček
Jak na to:
Je jenom na tobě, jaký motiv zvolíš. Můžeš na hrníček napsat krátký citát, který vystihuje vztah mezi tebou a mamkou, nebo třeba obrázek, o kterém víš, že se jí bude líbit. Až obrázek namaluješ, pak dej hrníček do trouby vyhřáté na 200 stupňů na 10 minut. Poté hrníček vyjmi a dárkově zabal.


PŘEČTI SI TAKÉ:

DIY: Láskyplné přání pro maminky
Dárek ke Dni matek k nakousnutí!
Jak připravit pro svou maminku ten nejlepší DEN MATEK


Proč mamku miluješ?

Jestli chceš mamku obdarovat něčím, co ji opravdu dojme, pak vsaď na tento dárek. Vezmi si malé papírky, na které napiš, proč mamku miluješ. Můžeš napsat její povahové rysy, nebo třeba společné události, které prohloubily váš vztah. Každý papírek přelož a vlož ho do skleněné dózy. Uvidíš, že mamka bude nadšením bez sebe.

 

Den matek koš
(Foto: Pinterest)


Květinou nic nezkazíš
A to máme na mysli jak živé květy, tak i tyto čokoládové. Pokud se rozhodneš vyrobit mamce čokoládou verzi, pak si vezmi tvrdou čtvrtku a maminčiny oblíbené pralinky. Ze čtvrtky vystřihni květy a stonek a tavnou pistolí přilep bonbóny ke čtvrtce. Není to nic složitého a celou květinu budeš mít do deseti minut vyrobenou.

 

Den matek DIY
(Foto: Pinterest)0 hlasů
Vaše hodnocení