Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Stačí, aby alespoň chvilku bylo teplo, a Instagram je ihned posetý stylovými skleničkami, které jsou naplněné skvěle vypadajícími limonádami nebo třeba smoothies. Vyrob si taky takovou skleničku, která bude nejen fotogenická, ale také tě její krás...

DIY: Zchlaď se v parných dnech limonádou ze STYLOVÉ SKLENIČKY!

Pití
zdroj: Thinkstockphotos Pití
aktualizováno 18.05.2017, 00:20 | 18.05.2017, 00:20 | DyA

Stačí, aby alespoň chvilku bylo teplo, a Instagram je ihned posetý stylovými skleničkami, které jsou naplněné skvěle vypadajícími limonádami nebo třeba smoothies. Vyrob si taky takovou skleničku, která bude nejen fotogenická, ale také tě její krása donutí k dodržování pitného režimu.

V anglicky mluvících zemích se tyto skleničky označují jako jars.


Melounová stylovka
Tak s touhle skleničkou naprosto zazáříš. Její výroba ti zabere jenom pár minut a výsledek je opravdu stylový.

 

Co budeš potřebovat:
Černou barvu na sklo
Zavařovací skleničku
Zelený provázek
Lepidlo

 

Sklenice DIY
(Foto: Pinterest)


Jak na to:
Nejprve spodní část skleničky potři lepidlem. Následně si vezmi zelený provázek, kterým tuto část obmotej. Teď už jenom postačí, když černou barvou na sklo vytvoříš "pecičky" a je hotovo. Skleničku naplň růžovou limonádou a doplň růžovým brčkem. Na zdraví!

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

DIY: Jak si vypěstovat vlastní AVOKÁDO?
DIY: Snadno a rychle aneb vyrob si vlastní BB krém
Vytvoř si ze STARÝCH DŽÍNŮ jedinečné módní kousky! DIY

 

Skvělé na oslavu
Chystáš oslavu a chceš ji vyladit do posledního detailu? Pak se ti možná bude hodit tento nápad.

 

Co budeš potřebovat:
Zavařovací sklenici
Lepidlo
Washi pásky
Papír, fixu

 

Sklenice DIY
(Foto: Pinterest)


Jak na to:
Pokud si chceš ušetřit práci, pak si štítky s názvem limonády můžeš vytvořit na počítači a vytisknout. Klidně je ale vyrob z papíru, na který okrasným písmem napiš název. Štítek přilep na zavařovací sklenici a oblep washi páskou, která bude ladit ke sklenici. Nezapomeň na brčko, které celý design podtrhne.


Galaxy sklenice
Miluješ jednorožce, barvy duhy a galaktické vzory? Pak si rozhodně vyrob tuto úžasnou skleničku, kterou ti bude kdekdo závidět.

 

Co budeš potřebovat:
Zavařovací sklenici
Temperové barvy
Třpytky
Houbičku

 

Sklenice DIY
(Foto: Pinterest)


Jak na to:
Nejdříve si rozvrhni, které barvy by měly pokrývat tvou sklenici. Některé by měly být světlejší, jiné zase tmavší. Dále si vezmi obyčejnou houbičku, kterou "naťukávej" barvy na sklo. Měj s celým procesem trpělivost, uvidíš, že se dočkáš požadovaného vzhledu. I když na obrázku tento krok nemají, nám by se ještě dost zamlouvalo, kdyby celá sklenice byla poseta třpytkami. Záleží jenom na tobě, jak si sklenici personalizuješ. Fantazii se meze nekladou.



0 hlasů
Vaše hodnocení