Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Určitě jsi zaznamenala, že Halloween je rok do roku populárnějším svátkem i u nás. Většina mladých lidí sice ví, co Halloween je, ale pravdou zůstává, že v České republice zatím nemá takovou tradici jako v západních zemích. A tak malé děti nechodí...

Dnes je HALLOWEEN! Co podniknout a jak si ho užít v ČR?

Děsivý Halloween
zdroj: Thinkstockphotos Děsivý Halloween
aktualizováno 31.10.2017, 00:46 | 31.10.2017, 00:46 | DyA

Určitě jsi zaznamenala, že Halloween je rok do roku populárnějším svátkem i u nás. Většina mladých lidí sice ví, co Halloween je, ale pravdou zůstává, že v České republice zatím nemá takovou tradici jako v západních zemích. A tak malé děti nechodí pro koledu, ale spíše si vydlabou s rodiči dýni a teenageři si místo bujarých houseparty odskočí v masce do klubu.

Chceš Halloween oslavit? Pak pro tebe máme několik tipů, díky kterým se ti to povede.

 

Zaměř se na atmosféru
Rozhodně po tobě nechceme, abys po domě chodila v převleku čarodějnice. Spíše se zaměř na celkovou atmosféru tvého pokojíčku. Zkus ho oživit halloweenskými doplňky, které seženeš v obchodě, nebo si je můžeš s trochou zručnosti vyrobit v pohodlí domova. Určitě nezapomeň na svíčky, které celému pokoji dodají ten správný podzimní nádech. Dále si můžeš na dveře vyrobit podzimní věnec plný listí a malých keramických dýní. Fantazii se meze nekladou. Jediné, na co bys měla dbát, je to, aby se ti tvůj halloweenský pokoj zamlouval!

 

Halloween - 4
(Foto: Pinterest)

 

ČTĚTE TAKÉ:

HALLOWEEN: Noc plná kouzel je tady
DĚSUPLNÝ HALLOWEEN: Tohle bys zažít nechtěla. VIDEO
15 nejúžasnějších nápadů na halloweenské dekorace, které zvládneš vyrobit snadno i ty

 
Co dělat?

Pokojíček už máš hotový…a co teď? Možností je hned několik! Pokud jsi studentkou vysoké školy, pak je klidně možné, že se v tento den koná ve tvém univerzitním baru halloweenská párty. Skvělá příležitost pro to, abys vytáhla parádní kostým, dodala svému obličeji strašidelný look, a vydala se do víru oslav. Klidně si ale můžeš udělat privátní oslavu, která je jako stvořená pro hororový maraton. Schválně, na kolik hororů se přes noc s kamarádkou podíváte. Určitě kamarádka ocení, když jí budeš podávat samé strašidelné dobroty. Zajímavé recepty na nevšední pochoutky nalezneš v našem předchozím článku.

 

 

Halloween je po právu považován za magický den, a byla by velká škoda, kdybys jeho moci nevyužila. Dnes je ten nejvhodnější čas, abys vyzkoušela nějaké to kouzlo. Praví se, že pokud před spaním sníš slanečka, pak se ti ve snu zobrazí tvůj vyvolený, který ti přinese sklenici vody. Nevíme, zda je tato legenda pravdivá, ale za pokus to rozhodně stojí! Dívky, které už svého vyvoleného znají, se mohou přesvědčit o tom, zda je to přítel na celý život. Stačí, když se svým klukem vhodíte ve stejnou chvíli lískové oříšky do ohně, a pokud vzplanou současně, pak se můžete těšit na společný život. V opačném případě se připrav na to, že se brzy rozejdete.

 

A co ty? Už máš plány na dnešní večer? Dej nám vědět do komentářů.2 hlasů
Vaše hodnocení