Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Malá, nebo větší, kulatá, či špičatá... Ať jsou tvá prsa jakákoliv, určitě bys je chtěla mít krásnější. Takže co s tím?

I ty můžeš mít sexy dekolt

Prsa
zdroj: Thinkstockphotos Prsa
aktualizováno 08.11.2016, 17:15 | 08.11.2016, 17:15 | Krasna.cz/lk

Malá, nebo větší, kulatá, či špičatá... Ať jsou tvá prsa jakákoliv, určitě bys je chtěla mít krásnější. Takže co s tím?

Chtěla bys nosit hluboké výstřihy, ale máš pocit, že bys nikoho neohromila? Je čas to změnit. Nejdřív se nauč používat peeling na svůj dekolt. Stejně jako si jednou za čas dopřeješ peeling obličeje, abys odstranila odumřelé buňky, měla bys dopřát peeling i svému dekoltu, na který existují speciální přídavky. Obsahují jemné brusné částečky, které odstraní pupínky a zrohovatělou pokožku.

Peeling na dekolt nanášej na vlhkou pokožku. Začni od klíčních kostí, pokračuj přes dekolt až po prsa. Vynech však prsní bradavky. Peeling lehce vmasíruj a pak opláchni studenou vodou.

 

Tělové mléko
Na dekolt používej speciální přípravky. (Foto: Thinkstockphotos)

 

Studená voda je vůbec pro dekolt přínosná, protože podpoří průtok krve a pokožka je pevnější. Pokud však zrovna neholduješ studeným sprchám, použij kostky ledu. Kůže se krásně vypne, trochu zčervená, takže pak bude mít pěkně narůžovělou barvu. A efekt to má stejný jako studená sprcha.

 

Studená sprcha
Studená sprcha tvé tělo pěkně prokrví. (Foto: Thinkstockphotos)

 

Po každé koupeli si pokožku namaž hydratačním krémem, tělovým mlékem či olejem. Tyto přípravky dokáží zadržet v kůži vlhkost, takže ji zjemní a vyhladí. Mastnější a normální pleti prospěje tělové mléko, zatímco oleje se hodí spíše na sušší typy pleti. Jednou týdně si udělej čas na hydratační masku. Tu nanášej na prsa, dekolt i krk.

PŘEČTI SI TAKÉ:
Prsa versus oči: Čeho si kluci všimnou dřív?
Malá prsa nejsou konec světa
KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Líbí se nám silikonová prsa?

Dopřej ňadrům masáž

Aby nebylo tvé poprsí hrubé, dopřej mu šetrnou masáž tělovým kartáčem. Až budeš takový kartáč vybírat, dbej na to, aby byly jeho štětiny opravdu jemné. Kůže na prsou je tenká a citlivá, snadno bys ji mohla narušit.

 

Pravidelně cvič

Je jasné, že daleko lépe vypadají prsa pevná než povislá. Bohužel, příroda je někdy pěkně zlá, takže pokud zrovna k tobě nebyla úplně štědrá, musíš ji obelstít. Nejlepší k tomu jsou cviky zaměřené na prsní svaly, které při poctivém cvičení umí docela zázraky.

Rozpař ruce, ohni je v loktech, dlaně sevři v pěst, prsty ukazují k zemi. Střídej rozpažení, vzpažení a předpažení. Můžeš použít i činky, tento cvik opakuj nejméně 30 krát.

Při dalším cviku spoj ruce před hrudníkem, dlaněmi k sobě. Střídavě tlač ruce proti sobě a pak uvolňuj. Opakuj opět 30 krát.

Dalším cvikem jsou kliky, nezvládáš-li jich udělat dost, udělej klidně dívčí. Klekni si na kolena (podlož je ručníkem, aby tě nebolela) a nohy vzadu překřiž. Opři se o ruce tak, aby prsty směřovaly dopředu a začni vzpírat. Opakuj dvacetkrát.

 

 

Ručník, kterým jsi měla podložená kolena, využiješ i při dalším cviku. Ručník sroluj do ruličky a chyť rukama za zády. Pak se postav rovně a rozkroč se. Horní polovinu těla hodně zakloň a pak zase narovnej.

BUDE TĚ ZAJÍMAT:
Doma.cz píše: 
Máte prsa v kondici? Otestujte se!
5 důvodů, proč vaše prsa nejsou SEXY? Víme, jak to změnit!

Ani ta nejkrásnější prsa nebudou vypadat přitažlivě, pokud se budeš hrbit. Pak totiž prsa schováš, že to bude vypadat, že žádná nemáš. Takže hezky hlavu vzhůru, bradu vystrčit a záda narovnat. Uvidíš, kolik nových pohledů přitáhneš.3 hlasů
Vaše hodnocení