Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Máš pocit, že tě ostatní příliš neberou? Často se ti stává, že sedíš v koutě a veškerou pozornost přitahují tvé extrovertní kamarádky? Ať už chceš zabodovat u vysněného kluka, nebo najít nové přátele, vždy je důležité, zapracovat na osobním kouzlu.

Jak být atraktivní? S naším návodem okouzlíš každého kluka

Sebevědomí
zdroj: Thinkstockphotos Sebevědomí
aktualizováno 06.02.2018, 00:44 | 06.02.2018, 00:44 | doma.cz

Máš pocit, že tě ostatní příliš neberou? Často se ti stává, že sedíš v koutě a veškerou pozornost přitahují tvé extrovertní kamarádky? Ať už chceš zabodovat u vysněného kluka, nebo najít nové přátele, vždy je důležité, zapracovat na osobním kouzlu.

 

Máme pro tebe několik rad, díky kterým budeš pro ostatní neskutečně přitažlivá. 

 

1) Stud stranou
Pokud patříš mezi lidi, kteří radši hodinu mlčí, než aby řekli větu, která by je mohla ztrapnit, pak je nejvyšší čas na změnu! Mysli na to, že svou mlčenlivostí můžeš ostatním naznačovat, že se s nimi odmítáš bavit. Navíc i menší ztrapnění je lepší než mlčící poker face. Nikdo přeci nechce porcelánovou panenku, která nedokáže vyjádřit své emoce a říct svůj názor.


2) Úsměv prosím

„Život je krátký, směj se, dokud máš zuby.“ Tak zní oblíbený citát, kterého by ses měla držet. Snaž se na všechny usmívat a být k nim milá. A je jedno, jestli jsi zrovna na schůzce s novým objevem, nebo jsi vešla do obchodu. Úsměv má velkou moc, a byla by škoda, kdybys této magie nevyužila. Navíc úsměv o tobě prozrazuje, že jsi zábavná a bereš život s lehkostí.

 


3) Zaměřeno na komunikaci
I když si myslíš, že nezáleží na tom, co a jak říkáš, jsi na velkém omylu. Posluchač vždycky netrpělivě vnímá každé tvé slovíčko. Zkus zapracovat na své intonaci, aby byla zajímavější a posluchače dokázala vtáhnout do děje vyprávění. Mnoho odborníků také tvrdí, že dobrý dojem dělá to, když svého komunikačního partnera oslovuješ jménem. Nemusíš to zbytečně přehánět, ale zkus párkrát za večer vyřknout jeho jméno. Uvidíš, že na něj uděláš dojem.


4) Na stejné vlně

Pokud chceš na někoho doopravdy zapůsobit, pak se v první řadě zkus naladit na jeho vlnu. Máš pocit, že je tvůj protějšek psychicky na dně? Pak nebuď příliš energická a raději se zajímej o to, co se stalo. Je důležité, abyste oba vyzařovali podobnou energií, jedině tak docílíš toho, že pro něj budeš zajímavá.

 


5) Zajímavý detail

Možná tě to překvapí, ale detaily o nás mnohé vypovídají. Je jedno, jestli jde o rudou rtěnku, zajímavý náhrdelník nebo třeba krásný parfém, protože všechny tyto detaily mohou hrát zásadní roli při seznamování s cizím člověkem. Byla by škoda, kdybys je podcenila! Tak co, už jsi na cestě do parfumerie?


6) Ach to sebevědomí

Víme, že to nechceš slyšet, ale je to tak! Bez sebevědomí se nikdy daleko nedostaneš. Mnoho holek má problém s tím, že jejich sebevědomí je na bodu mrazu. Pokud se mezi ně řadíš i ty, pak pro tebe máme dobrou zprávu. Existuje hned několik metod, díky kterým si vybuduješ opravdu solidní sebevědomí.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Po čem doopravdy touží? 10 rad, jak být pro muže atraktivnější
Co platí na každého muže?
8 triků, jak být šťastnější


7) Radosti

Co ti udělá největší radost? Troufáme si hádat, že maličkost! Zkus maličkosti nejen přijímat, ale i rozdávat. Je jedno, jestli někomu koupíš kávu, nebo třeba přineseš oblíbenou sladkost, důležité je, že dotyčný člověk uvidí, jak velké máš srdce.0 hlasů
Vaše hodnocení