Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Štěstí může být dosaženo v různých formách.

Jsi opravdu šťastná? Otestuj se

Kamarádky
zdroj: Thinkstockphotos Kamarádky
aktualizováno 07.05.2017, 00:30 | 07.05.2017, 00:30 | krasna.cz/tvnoviny.sk

Štěstí může být dosaženo v různých formách.

Celý život se snažíme najít štěstí a dosáhnout všeho, co jsme plánovali. Skutečné štěstí však spočívá v něčem jiném. A peníze ani sláva to nejsou.

 

Pokud chcete zjistit, zda jste i vy skutečně šťastní, měli byste splňovat těchto pět věcí.

 

1. Věříte v sama sebe

 

Následujete své srdce, máte cíle, kterých chcete dosáhnout a jen tak lehce se nevzdáte. Pokud můžete o sobě toto říct, znamená to, že jste vyrovnaní se svým životem.

 

2. Máte kolem sebe milující lidi

 

Není pravda, že úspěchu se dá dosáhnout pouze když jste sami. Potřebujete lidi, kteří vás budou podporovat a podrží vás při vašich pádech. Ptejte se jich na rady a nebojte se nových výzev.

 

 

3. Máte rádi výzvy

 

Úspěch není vždy jednoduchý, ale pokud děláte, co milujete, je snazší dosáhnout ho. Akceptujte výzvy, tak jak akceptujete vítězství. Čím jste lepší, tím jsou vaše výzvy větší.

 

ČTĚTE TAKÉ:

7 způsobů jak být (až nechutně) pozitivní!
Pozor na pitný režim! Může i za špatnou náladu, nesoustředěnost a deprese
TEST: Trpíš depresí?

 

4. Máte rádi práci, kterou děláte

 

Pokud pracujete v dobrém kolektivu a baví vás do práce chodit, netřeba říkat víc. Nic není lepší na dobrou náladu, než se ráno probudit a jít do práce, v níž víte, že prožijete dobrý den.

 

5. Dáváte zpět

 

Je důležité dělit se s ostatními a vracet, co vám jiní dají. Dávejte najevo lásku svým blízkým a buďte dobrosrdeční. Pokud to splníte, můžete si opravdu říci, že jste šťastní.
 0 hlasů
Vaše hodnocení