Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Stresuješ se kvůli tomu, že jsi sama? Vůbec se nemusíš trápit. Naopak, oslav svou svobodu!

Jsi sólo? Užij si to naplno

Svoboda
zdroj: Thinkstockphotos Svoboda
aktualizováno 26.11.2017, 00:43 | 26.11.2017, 00:43 | Krásná.cz/MyŽeny.sk

Stresuješ se kvůli tomu, že jsi sama? Vůbec se nemusíš trápit. Naopak, oslav svou svobodu!

Návrat do školy, to také znamená setkání s kamarády a spolužáky, které jsi v létě neviděla. Zatímco přes prázdniny jsi cestovala, užívala si na dovolené, na táborech, a blbnutí s přáteli, teď zase vše míří do zajetých kolejí. Všichni se věnují hlavně škole, začínají různé kroužky a kurzy – a tvoji přátelé na tebe najednou nemají tolik času.

 

O prázdninách, kdy byl každý po ruce, ti bylo hej. Jenže teď není kvůli povinnostem času nazbyt a každý zvažuje, čemu a komu svou volnou chvíli věnuje. Tvé kamarádky tak možná raději vyrazí na rande se svým klukem. Jenže co ty, když žádného nemáš? Vztekáš se na ně, že na tebe kašlou, na kluky, že tě žádný z nich nechce, a hlavně na sebe. Nechápeš, proč zrovna ty musíš být sama.

 

Být sama, to ale přece není nic špatného. Má to spoustu výhod a předností a neznamená to, že máš jen trčet doma a nadávat na celý svět. Užívat si můžeš i jako singl.


Nehledej, užívejte si!

 

Pokud se neustále budeš zabývat tím, co nemáš, uteče ti mezi prsty to, co máš. A to je čas. Čas jen pro sebe. Uspořádej si myšlenky a napiš si na kus papíru, co všechno chceš zažít, kam by ses chtěli jít podívat, s kým ses už dlouho nesetkala, jaké knihy máš rozečtené, které filmy rozkoukané, kdy naposledy jsi byla třeba u své babičky nebo sestřenice. A splň si své sny.

 

Smysluplné dárky

 

Ne, nechceme ti radit, co koupit nejbližším pod stromeček a v žádném případě s tím teď nezačínej. Máme na mysli spíš drobnosti, na které jsi dosud neměla čas. Teď je ten správný čas dělat věci, na které se doteď nedostávalo. Začni malovat, přihlas se na kurz břišních tanců, zkus fotit nebo si vytvoř kuchařský nebo fashion blog. Dělej to, co tě baví, jen a jen podle sebe!

 

Máš v počítači milion fotografií a resty vůči přátelům, kterým jsi slíbila, že jim je pošleš? Fotky z oslav, srazů, dovolené z loňského léta? U třídění a vytváření alb se pobavíš a potěšíš milými vzpomínkami. Navíc si uvědomíš, kolik lidí patří neodmyslitelně do tvého života. Uvidíš, kolik jich je a pochopíš, že vůbec nejsi SAMA.

 

 

A potěší i tvé přátele, kterým je už tak dlouho slibuješ. Až jim je budeš posílat, navrhni rovnou, že se potkáte. Určitě tě neodmítnout a nad vtipnými fotkami budete mít rozhodně o čem dlouho vyprávět.

 

Možná jsi spolužačce slíbila, že s ní vyrazíš na nákupy či do kina. Teď je na čase, splnit slib. Kamarádka už měsíce mluví o tom úžasném karaoke baru, do kterého by ráda vyrazila. Tak proč to dál odkládat. Příležitost je právě teď. Nové kluby a bary navíc můžeš prozkoumávat za skvělé ceny, mrkni na slevové servery. Pobavíš se, a možná potkáš nové lidi.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Nebuď smutná, že jsi sama
Zajímavosti ze života singlů
Jsem singl, no a co?

 

 

Potkávej singl lidi

 

Nebaví tě vyrážet do kina s kamarádkou a jejím klukem? Ani páteční kalby s přáteli, kde jsou všichni spárovaní, nejsou, co bývaly?

 

Pokud se neustále potkáváš jen s lidmi, kde má každý svůj protějšek, na dobré náladě ti to zřejmě nepřidá. Neopouštěj je, jen je jednou za čas vyměň za lidi, kteří jsou také single. Obvolej singl spolužačky a zorganizuj zahradní party. Nebo zavolej kamarádovi, ať sezve pár lidí, a jděte si zahrát plážový volejbal. Užívej si ten pocit, že můžeš poznávat zcela nové lidi!

 

 

Kávičkuj

 

Přesně tak! Každý den po škole si skoč na "kávičku" s jinou kamarádkou. Nebo choď častěji do posilovny, kde cvičí ten "sexy" chlap. Vztah je zakázán, jen ho "okukuj". Flirtování je velmi příjemné...

 

Dělej věci, které běžně neděláš

 

Kdy, když ne teď? Snila jste o kurzu malování či ježdění na koni? Máš chuť jít si skočit bungee jumping? Nebo jsi ještě nikdy nebyla sama v kině? Na co čekáš? Teď je ten správný čas dělat věci, které se ti zachce. Nikdo tě totiž nebude omezovat. Jsi totiž SINGLE!4 hlasů
Vaše hodnocení