Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Roztomilé tlapičky, huňatá srst a majestátní fousky. Takhle kočkomilové popisují své čtyřnohé mazlíčky. Jenže existuje dívka, která svou číču nemůže takto charakterizovat. Nejen, že její miláček nemá chlupy, ale především má daleko k rozkošnosti. ...

Kam se hrabe Grumpy Cat! Při pohledu na tuhle číču ti povstanou vlasy na hlavě!

Loki
zdroj: Instagram Loki
aktualizováno 19.04.2018, 00:44 | 19.04.2018, 00:44 | Krásná.cz

Roztomilé tlapičky, huňatá srst a majestátní fousky. Takhle kočkomilové popisují své čtyřnohé mazlíčky. Jenže existuje dívka, která svou číču nemůže takto charakterizovat. Nejen, že její miláček nemá chlupy, ale především má daleko k rozkošnosti. Řeč je o osmiletém Lokim, který díky svému Instagramu děsí lidi po celém světě.

Loki je Američan jako poleno. Se svou lidskou rodinou, Sarou a Brentem, žije v New Yorku a jejich přítomnost si užívá již několik let. Brent má alergii na kočky, a tak trvalo delší dobu, než rodina našla svou spřízněnou kočičí duši. Naštěstí narazili na Lokiho! "Tato kočka má větší osobnost než zvířata, která jsem kdy potkala. Jsme neoddělitelní, jsme nejlepší přátelé," řekla o Lokim Sara na svém blogu.

 

Loki - 9
(Foto: Instagram)

 

Loki - 3
(Foto: Instagram)


I když by se z Lokiho výrazu mohlo zdát, že je tato číča neustále zpruzená, nenech se zmást. "Loki je neuvěřitelně láskyplný, plyšový a hovorný. Miluje, když si na nás může zdřímnout. Také zbožňuje jedení kuřat a míchaných vajíček," rozpovídala se Sara pro BoredPanda.com. Majitelka brzy vycítila Lokiho jedinečnost a založila mu vlastní instagramovou stránku. V současné době má Loki přes 65 tisíc sledujících a toto číslo stále narůstá.

 

ČTĚTE TAKÉ:

PŘÍRODA KOUZLÍ: Kočka s obočím, knírem nebo kloboučkem!
FUNNY VIDEO: Tahle kočka je tak tlustá, že vůbec nemůže skákat
Máš doma kočku? Využij její léčivou sílu

 

Loki - 2
(Foto: Instagram)


Sara dodává, že díky Lokimu znovuobjevila svou kreativní stránku. "Zvířata jsou neuvěřitelní léčitelé a jsem vděčná za Lokiho společnost a velkorysou loajalitu," dodává Sara. Loki opět potvrzuje, že bychom neměli dávat na první, a především vizuální, dojem. I pod tvrdou slupkou se může nacházet srdce ze zlata.

 

Na další Lokiho fotky se podívej v naší galerii.

 

Fotogalerie

1 / 10 Otevřít fotogalerii

 0 hlasů
Vaše hodnocení