Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Sociální síť Instagram se stala oblíbenou kratochvílí většiny z nás. Ať už Instagram používáš každou hodinu, nebo jenom dvakrát za den, měla bys znát jeho „tajné“ funkce, které ti mohou usnadnit život. Navíc ti odhalíme jedno z největších tajemství.

Kdo tě stalkuje na Instagramu a další Triky, které změní tvůj INSTAGRAMOVÝ ŽIVOT!

Instagram
zdroj: Thinkstockphotos Instagram
aktualizováno 12.04.2018, 00:17 | 12.04.2018, 00:17 | DyA

Sociální síť Instagram se stala oblíbenou kratochvílí většiny z nás. Ať už Instagram používáš každou hodinu, nebo jenom dvakrát za den, měla bys znát jeho „tajné“ funkce, které ti mohou usnadnit život. Navíc ti odhalíme jedno z největších tajemství.

Není náhodou, že většina mladých lidí upřednostňuje Instagram před Facebookem či Twitterem. Největší kouzlo této sociální sítě spočívá v absenci dlouhých textů. Naopak je kladen důraz na vizuální stránku. I když by se mohlo zdát, že Instagram je uživatelsky nenáročný, opak je pravdou. Nese v sobě hned několik vychytávek, které bys rozhodně měla znát!


1) Nechci plýtvat daty

Bohužel Instagram patří k těm aplikacím, které „žerou“ mnoho mobilních dat. Pokud nemáš data na rozdávání, určitě ti přijde vhod malé kouzlo. Stačí, když se přes ozubené kolečko dostaneš do nastavení, kde objevíš tlačítko Využití mobilních dat.

 

Insta Tips - 1
(Foto: Instagram)

 

2) Jak mít ve Stories hudbu?
Pokud chceš mít ve videu na Stories hudbu, pak není nic jednoduššího, než když si ji zapneš ve svém mobilu a následně začneš točit na Instagram. Hudba se do videa ihned přenese, a ty tak vytvoříš video se skvělým hudebním podkresem. 

 

ČTĚTE TAKÉ:

Staň se hvězdou Instagramu! 6 rad, které ti přihrají followery na počkání
ROZHOVOR: Instagramový král Leoš Mareš prozradil, kdo ho na sociálních inspiruje!
Cestuj podle Instagramu: 5 míst, která jsou za rohem a poladí ti feed


3) Co se mi líbilo?

Tohle zná asi většina z nás. Dala jsi like krásnému klukovi, ale bohužel jsi ho nezačala ihned sledovat. Teď marně vzpomínáš na jeho složité jméno, abys ho mohla znovu najít. Dobrou zprávou je, že hledat už nemusíš! Otevři ozubené kolečko a klikni na tlačítko Příspěvky, které se vám líbí.

 

Insta Tips - 2
(Foto: Instagram)


4) Vylepši si bio
Biografie, prostor pod jménem, kde se můžeme ostatním uživatelům představit a sdělit jim, co máme rádi. Určitě nebude na škodu, když tento prostor využiješ a napíšeš pár řádků o sobě. Možná sis ale všimla, že někteří lidé mají bio v odstavcích. Pokud si chceš pod sebe dát několik informací, stačí, když si požadovaný text napíšeš do poznámek a následně ho vložíš do biografie.

 

Insta Tips - 3
(Foto: Instagram)


5) Víme, kdo tě nejčastěji „čekuje“

Zajímalo by tě, kdo tvůj profil nejvíce navštěvuje? Odpověď ti mohou poskytnout Stories. Řazení sledovatelů, kteří tvůj příběh viděli, není chronologické, ale podle webu Reddit se odvíjí podle toho, jak často tě daný uživatel navštěvuje. Stručně řečeno, na prvních příčkách se objevují uživatelé, kteří lajkují a komentují fotky nejčastěji. Taktéž lidé, se kterými si píšeš v directu. Nutno podotknout, že Instagram tuto metodu řazení nikdy nepotvrdil, a tak je jenom na nás, zda si myslíme, že odpovídá realitě.

 

Nezapomeň sledovat náš Instagram, kde nalezneš kosmetické tipy, novinky, ale třeba i střípky ze zajímavých akcí. 0 hlasů
Vaše hodnocení