Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Ráda bys se svým klukem vyrazila do kina, ale vždycky máte problém, vybrat si film, který by se líbil vám oběma? Nechej si poradit. Vyber si z filmových tipů na měsíc duben.

Nejlepší filmové tipy pro tebe i tvého kluka

aktualizováno 02.04.2012, 00:00 | 02.04.2012, 00:00 | Krasna.cz/trm

Ráda bys se svým klukem vyrazila do kina, ale vždycky máte problém, vybrat si film, který by se líbil vám oběma? Nechej si poradit. Vyber si z filmových tipů na měsíc duben.

Ty bys radši romantiku a humor, on akci, trochu vzrušení nebo pěkně krvavý horor. Ale jak to skloubit dohromady? Vybrali jsme pro tebe i tvého kluka několik aktuálních filmových hitů, které by se vám mohly líbit.

 

Filmové premiéry duben 2012 - 2
(Foto: Oficiální zdroj)


Prci, prci, prcičky: Školní sraz (5.4.)


Další díl prcičkové série je tu. A podle dosavadního hodnocení je to hodně vypečený humor, kterému samozřejmě nechybí pěkně pikantní nádech (taky proto je přístupný až od patnácti let). Jablečný koláč coby trenažer prvního sexu už nečekejte. Jinak se ale hrdinové komediální série Prci, prci, prcičky příliš nezměnili, i když jako dospělí, spíš než erotické úspěchy sbírají trapasy a ztráty. Třináct let poté, co prvním dílem vyvolali mohutnou erupci pubertálních komedií, se na scénu vracejí prakticky všichni oblíbení „sexuální štvanci“, včetně Jimova táty a Stiflerovy mámy. Vy se proto raději připravte. Pro jistotu na všechno. Nejvhodnější záminkou k setkání všech postav byl podle scenáristů školní sraz. Trocha bilancování – Jim (milovník koláčů) žije s Michelle (milovnice hudebních táborů) v manželství, kterému pomalu dobíhá setrvačník. Oz (největší slušňák) je úspěšný televizní sporťák, ale doma mu to neklape, protože chodí s typickou blbou blondýnou. Z Kevina se stal podpantoflák, Finch se snaží vypadat jako světák, jímž ve skutečnosti není ani omylem, jen Stifler se vůbec nezměnil. Pořád je to idiot a magnet na maléry všeho druhu. Jenže tenhle sraz nebude jenom o bilancování. Hoši si vzpomenou, co velkého na střední od života čekali, jak málo toho ve skutečnosti dostali, a rozhodnou se to napravit. Jak už to tak v téhle sérii bývá, mít dobrý plán nestačí, protože se to vždycky nakonec nějak zvrtne a realita pak pekelně bolí.

 

Filmové premiéry duben 2012 - 5
(Foto: Oficiální zdroj)


Zatímco spíš (5.4.)


Něco pro milovníky hororů. Jaume Balagueró, režisér mrazivého hororu Temnota nebo Rec a Rec 2 přichází s dalším hrůzostrašnou podívanou (přístupnou od patnácti let). César pracuje jako vrátný v bytovém domě v Barceloně. S úsměvem otevírá dveře nájemníkům a vyřizuje jejich stížnosti. Není to sice ta nejlepší práce na světě, ale on o změně místa neuvažuje. Jeho práce mu totiž umožňuje poznat všechny nájemníky domu, jejich denní harmonogram a zvyky. Ví o všech jejich příchodech a odchodech, zná jejich slabé stránky i tajemství. Může dokonce ovládat jejich životy, jitřit otevřené rány a ponořit se do nich. A to vše, aniž by proti němu vzniklo jakékoliv podezření.

 

Filmové premiéry duben 2012 - 7
(Foto: Oficiální zdroj)

 

Koupili jsme zoo (12.4.)


Bláznivá komedie plná vypečených vtípků a romantiky, se svůdnou Scarlett Johannson, od které tvůj kluk neodrhne oči. Benjamin Mee (Matt Damon) je losangeleský autor novinových sloupků a příležitostný spisovatel dobrodružné literatury, který jako svobodný otec čelí problémům souvisejícím s výchovou dvou dětí. Ve víře, že nový začátek a nový start pomůže obnovit pocity rodinné sounáležitosti, rozhodne se Mee opustit svoji práci a koupit starý venkovský dům s ohromnými pozemky a jedním speciálním bonusem – Rosemorskou zoologickou zahradou, kde žijí desítky zvířat, o které se stará chovatelka Kelly Foster (Scarlett Johansson) a její oddaný tým. S absolutně nulovými zkušenostmi, omezeným časem a minimálními financemi se Mee s podporou své rodiny a místní party vydá na těžkou cestu k znovuotevření zoo. Teď už Benjamin o dobrodružném příběhu nepíše, teď jedno takové dobrodružství žije… a odehrává se přímo na jeho dvoře.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Můj oblíbený film
Nápadité rande u vás doma
Movie Tip: Friends with Benefits

 

Filmové premiéry duben 2012 - 3
(Foto: Oficiální zdroj)


Slečna nebezpečná (12.4.)

 

Královna komedií Katherine Heigl, tentokráte jako brunetka, znovu dobývá naše bránice. Poněkud ztřeštěná Stefanie Plum je na tom mizerně. Nemá práci, nemá peníze, nemá manžela a navíc jí právě zabavili auto. Od svého bratránka dostává nabídku práce v jeho firmě, která chytá osoby, jež se nedostavily k soudu. Za jednoho takového výtečníka může shrábnout třeba i deset tisíc dolarů. Připadá jí to jako skvělá možnost výdělku a rozhodne se to zkusit. Jejím prvním případem je Joe Morelli, šaramantní bývalý policista obviněný z vraždy. Má to však háček, Morelli je její kamarád z dětství, ba možná víc než kamarád…

 


Talisman (19.4.)


Zac Efron je zpátky! A bude to romantické, dramatické i trochu akční. Seržant americké námořní pěchoty Logan Thibault (Efron) se vrací ze své třetí mise v Iráku, s jedinou věcí, kterou zde našel - fotografií ženy, která ho podle jeho slov držela při životě. Zjistí, že žena na fotce se jmenuje Beth, vydá se ji hledat a najde její adresu a jednoho dne se objeví přede dveřmi. Nechá se najmout do psí ho centra , které její rodina vede. I když mu Beth zpočátku nevěří a už má sama komplikací v životě dost, rozvine se mezi nimi románek, který dává Loganovi naději, že Beth by mohla pro něj znamenat více, než jen obrázek pro štěstí.

 

Filmové premiéry duben 2012 - 6
(Foto: Oficiální zdroj)


Knoflíková válka (19.4.)


Francouzi přichází s remakem klasického filmu. Na pozadí druhé světové války si dvě vesničky vedou svou vlastní válku. Je březen 1944. Zatímco zemí otřásají události druhé světové války, v malé francouzské vesnici v ústraní si hrají na válku děti. Protože zde spolu odjakživa nemilosrdně zápolí děcka ze dvou sousedních vesnic – Longeverne a Velrans. Jenže tentokrát nabere jejich válka nečekaný obrat: všem zajatcům jsou z oblečení utrženy všechny knoflíky, takže odcházejí obnažení, poražení a potupení. Spor dostane od této chvíle jméno „knoflíková válka“ a zvítězí v něm vesnice, která získá více knoflíků.

 

Filmové premiéry duben 2012 - 4
(Foto: Oficiální zdroj)

 

Můj vysvlečenej deník (26.4.)


Česká kinematografie má nový příspěvek, který by se mohl líbit vám oběma. Martin Dolenský natočil film, který je propletencem vztahů partičky lidí (a mimochodem zajímavých a neokoukaných hereckých tváří), kteří ti úplně klidně mohou připomínat tvoje kamarády. Johana má tři kamarádky, dva kamarády, tátu a macechu. Kasandru, která není promiskuitní, jen s „tím“ nemá žádnej problém, Káču, kterou doma terorizuje otec, Andy, která miluje Vektora a ještě mu to neřekla, Vektora, kterej miluje Andy a ještě jí to neřekl, a chytrýho kluka, co moc kouří trávu a říká se mu Hagrid. Taky tátu, co býval novinář a rocker a teď píše do bulváru a macechu Sábu, kterou nemůže vystát. Počty kamarádů a rodičů se ale změní. Johana se totiž nečekaně zamiluje, začne pátrat po muži ze starých dopisů, který znal její mámu, když byla naživu a který by mohl být jejím biologickým otcem, a její deník, kde je úplně všechno, chtějí vydat jako knížku. A ani ty depky už nejsou, co bejvaly.11 hlasů
Vaše hodnocení