Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Co si budeme povídat, některé dny jsou jako stvořené pro to, abychom si pustily pohodovou holčičí komedii. Žádné napětí, drama nebo strašidelné scény. Přinášíme ti proto seznam těch nejpovedenějších komedií, které bys rozhodně měla vidět.

Nejlepší holčičí komedie, které musíš vidět!

Večírek s kamarádkami
zdroj: Thinkstockphotos Večírek s kamarádkami
aktualizováno 25.12.2017, 00:19 | 25.12.2017, 00:19 | Krásná.cz

Co si budeme povídat, některé dny jsou jako stvořené pro to, abychom si pustily pohodovou holčičí komedii. Žádné napětí, drama nebo strašidelné scény. Přinášíme ti proto seznam těch nejpovedenějších komedií, které bys rozhodně měla vidět.

Některé snímky jsou možná staršího data, ale to rozhodně neznamená, že patří do starého železa.

 

V HLAVNÍ ROLI PĚKNÝ KLUK


Zac Efron
to není jenom Muzikál ze střední, ale i další zajímavé filmy, které tento herec natočil. Nás nejvíce zaujal ve filmu Znovu 17, ve kterém hraje třicátníka Mika. Mike dostane jedinečnou příležitost a vrátí se v čase do let, kdy navštěvoval střední školu. Zajímavé, ale i romantické momenty se proplétají se vztahovými lapáliemi, které zažívá každý student.


Také Channing Tatum patří mezi miláčky dívčího publika. Pokud jsi ještě neviděla film Super náhradník, pak to musíš rychle napravit. Co se stane, když se dívka bude vydávat za kluka, a následně se zamiluje do spolubydlícího, který vůbec netuší, že jeho kámoš je vlastně holka? Rozhodně film, u kterého se pobavíš a skvěle si odpočineš. Mimochodem, Channinga Tatuma si zamiluješ i ve filmu Bez kalhot, ve kterém hraje striptéra.

 


Když chce redaktorka ženského magazínu pro svůj článek zjistit, jak se nejrychleji rozejít s klukem, rozhodně by si pro pokus neměla vybrat pohledného Matthew McConaugheyho. Pokud chceš vědět, jak experiment skončí, pak se podívej na film Jak ztratit kluka v 10 dnech.


Ze spojení Mily Kunis a Justina Timberlaka nemohlo vzniknout nic jiného než skvělý film. Tahle dvojka nám potvrdila, že patří mezi herecká esa ve filmu Kamarád taky rád. Dokážou světu, že přátelství mezi holkou a klukem (ne)existuje? Na to už musíš přijít sama.


VZTAHY MEZI HOLKAMA


Rozmazlená Poppy Moore, která pochází z Los Angeles, se po dalším průšvihu ocitá na anglické internátní škole, kde není prostor pro zbohatlické manýry. Jak se Poppy popere s novým prostředím, ve kterém se po právu cítí nezvaně? Dokáže si uvědomit, že peníze nejsou všechno? A zapadne mezi konzervativní Angličanky, které neznají poslední módní výstřelky? To zjistíš ve filmu Puberťačka.


Problém s integrací zažívá i Cady v komedii Protivný sprostý holky. Zapadnout mezi školní elitu není jednoduché. Jenže věci naberou rychlý spád, a z Cady se najednou stává úplně jiný člověk. Mohlo by se zdát, že Cady má všechno, ale opak je pravdou. Jak tohle celé dopadne?

 


Přemýšlela jsi někdy nad tím, co všechno můžou způsobit drby? Pokud máš zkušenost s pomluvami, pak se ti určitě zalíbí film Panna nebo orel, který pojednává o tom, co se stane, když se po škole rozhlásí falešná zpráva. Nás nejvíce zaujalo, jak hlavní hrdinka Olivie na pomluvy zareagovala. 


Film Mezi námi děvčaty patří mezi nejlepší filmy, které Lindsay Lohan natočila. Ono převtělit se do maminčiny podoby žádá notnou dávku hereckého umu. Naštěstí se Lindsay s tímto hereckým oříškem vypořádala na jedničku, a tak si můžeme s chutí užívat film, který patří mezi legendy holčičích komedií.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Máš raději knihu nebo film?
Filmové tipy na nudné večery
Nejlepší filmové tipy pro tebe i tvého kluka

 

Přiznáváme, že pokud nějaký film patří mezi srdcovky, pak je to Ďábel nosí Pradu. Nevíme, zda je to jeho tematikou, prostředím prestižního časopisu Runway, nebo hereckými výkony Meryl Streep a Anne Hathaway, ale pokud tě baví móda a vztahy, pak je tento film určen přímo pro tebe. Uvidíš, že budeš hltat každou scénu.1 hlasů
Vaše hodnocení