Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Dlouhé večery, horký vzduch a mnoho volného času! To je léto podle našeho gusta. Pokud si chceš léto opravdu užít se vším všudy, pak vyraz do letního kina. Nejen, že budeš na čerstvém vzduchu, ale navíc tě čeká nezapomenutelný zážitek.

PŘEHLEDNĚ: Nejlepší letní kina v Praze, která jsou zdarma!

Letní kino
zdroj: Getty Images Letní kino
aktualizováno 27.06.2018, 16:14 | 27.06.2018, 16:14 | Krásná.cz

Dlouhé večery, horký vzduch a mnoho volného času! To je léto podle našeho gusta. Pokud si chceš léto opravdu užít se vším všudy, pak vyraz do letního kina. Nejen, že budeš na čerstvém vzduchu, ale navíc tě čeká nezapomenutelný zážitek.

Vybrali jsme pro tebe ty nejlepší letní kina v Praze, která promítají skvělé filmy i jedinečnou atmosféru. Některá navíc nabízejí i výhodný bonus - jsou zdarma!

 

Letní kino před klubem Cross
Jsi z Holešovic? Paráda! Každou středu se můžeš vypravit před klub Cross, kde na tebe čeká skvělé promítání. Dobrou zprávou je, že v případě špatného počasí se projekce přesouvá do kavárny Cross. 

 

Klubovna
I v dejvické Klubovně bude letní kino v provozu vždy ve středu. Promítání se odehraje na krásné zahradě, takže o estetický zážitek nebude nouze. V červenci si za filmy připlatíš, ale v srpnu se sem přesune Sommerkino, které bude zcela zdarma.


Stalin

Také pod kyvadlem bude probíhat promítání zadarmo, a to každý čtvrtek. Na programu je hned několik zajímavých snímků, které si rozhodně nesmíš nechat ujít. Mrkni na program a sama si vyber, jaké filmy tě zajímají.

 

Letní kino
(Foto: Getty Images)


Kinobus

Možná jsi už zaznamenala Kinobus, tedy plnohodnotné pojízdné kino, které místo lidí převáží zážitky. I tentokrát Kinobus nabídne 200 míst k sezení, bezplatnou půjčovnu dek a možnost zakoupení občerstvení. Promítání započne vždy po setmění, mezi 20.30 a 21.45 hodinou.


Kasárna Karlín

Radujme se, veselme se! Také v Karlíně můžeme vyrazit do bezplatného letního kina. Jenom si dej pozor na to, že promítací dny jsou velmi nepravidelné. Vyplatí se sledovat jejich stránky, protože jedině tak ti nic neunikne.

 

Další letní kina zdarma

- Kino na Nákladovém nádraží Žižkov (nepravidelné promítání)

 

- Pragovka (čtvrtek)

 

- Das Sommerkino v Containallu (nepravidelné promítání)

 

- letní kino MeetFactory (středa)

 

- Summer Cinema U Bukanýra (středa)

 

- Letní kino Kolona (nepravidelné promítání)


- Letní kino Anežka LIVE! (čtvrtek)

 

- Letní kino Šenkovna Pub (středa)

 

- Promítání v Riegrových sadech (neděle a pondělí)

 

ČTĚTE TAKÉ:

Filmové tipy na příjemný večer ve dvou
Filmy, které musí vidět každý MILOVNÍK MÓDY
Nejkrásnější filmy, na které mrkni s nejlepší kámoškou

 
Kino na střeše Centra Černý Most
Máš ráda české filmy a animáky? Pak tě potěší zpráva, že přesně tento typ filmů se bude promítat na střeše nákupního centra. No není nic lepšího, než spojit nakupování se zábavou.

 

Letní kino Výstaviště

Letní kino je v jedinečném amfiteátru na Křižíkově fontáně a promítá se od středy do soboty. Ve středu je vstup zdarma. Po celé léto bude probíhat navíc i Letní scéna - koncerty, divadla, stand-up, vystoupení apod.


Letní kino ve Žlutých lázních
To nejlepší z české a světové kinematografie můžeš vidět ve Žlutých lázních, a to každé úterý. Určitě si promítání v tomto unikátním prostoru užiješ se vším všudy.

 

Manifesto

Nový, jen pár týdnů otevřený pop-up market nedaleko pražské Florence nabízí nejen filmy, ale také hudební produkce, přehlídku designu, své místo zde najdou nové start-up projekty, ale především dobré jídlo. Platit se tu dá jen kartou a pokud ho chceš navštívit, máš na to zřejmě jen toto léto, Manifesto totiž stojí na místě, kde by mělo od podzimu začít růst nové Masarykovo nádraží.

 

Zapomněli jsme na nějaké? Přidej svůj tip na letní kina do komentářů.0 hlasů
Vaše hodnocení