Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Trend jménem Youtube není žádnou novinkou, a tak se není čemu divit, že některé youtuberky mají svůj kanál třeba už pět let. S natáčením začaly jako mladičké holky a dnes jsou z nich plnoleté slečny, které znají svou cenu i moc na české youtubersk...

Největší proměny na youtuberské scéně! Poznala bys tyhle vlogerky?

Instagram
zdroj: Thinkstockphotos Instagram
aktualizováno 25.01.2018, 13:06 | 25.01.2018, 13:06 | DyA

Trend jménem Youtube není žádnou novinkou, a tak se není čemu divit, že některé youtuberky mají svůj kanál třeba už pět let. S natáčením začaly jako mladičké holky a dnes jsou z nich plnoleté slečny, které znají svou cenu i moc na české youtuberské scéně. Některé dokonce prošly takovou proměnou, že bychom je skoro ani nepoznali.

Vybrali jsme pět velkých jmen, která určitě znáš. Pamatuješ si ale ještě na jejich teenagerskou podobu?


Anitta Ball
Blonďatá kráska patří mezi nejéteričtější youtuberky u nás. Videa sice nepublikuje pravidelně, a občas se stane, že má několikaměsíční pauzu, ale fanoušci jí to velmi rychle odpustí. Za tu dobu, co Anitta natáčí, vystřídala mnoho různých účesů. Pamatuješ si ještě, když měla zelené nebo fialové vlasy? V současné době má Anitta rovně střiženou ofinu, která jí neskutečně sluší.

 

Youtuberky - 1
(Foto: Instagram)


Gabrielle Hecl
Gabča již několik měsíců nenatáčí, to ale neznamená, že se ztratila ze světa showbusinessu. Věnuje se hudbě a hraní ve filmu. Nedávno dokonce vystoupila se skladatelem Jamesem Newtonem Howardem a před zaplněnou halou zazpívala písničku Hanging Tree. Dnes známe Gabču jako usměvavou dívku s osobitým stylem, který jí naprosto padne. Pryč jsou doby, kdy Gabča nosila ofinu a dlouhé vlasy.

 

Youtuberky - 2
(Foto: Instagram)


Teri Blitzen
Vzhledem k tomu, že Teri začala natáčet ve třinácti letech, nemůžeme se divit, že za tu dobu poměrně vyspěla. Pravdou zůstává, že si Teri nikdy neobarvila vlasy, což ji řadí mezi výjimky na české youtube scéně. Na druhou stranu Teri ví, jak zacházet s make-upem. V této dovednosti se čím dál tím více zdokonaluje, a tak ji často můžeme vidět s dokonalým líčením.

 

Youtuberky - 5
(Foto: Instagram)

 

ČTĚTE TAKÉ:

Neprofláknuté YOUTUBERKY, které bys rozhodně měla znát
Carrie Kirsten promluvila o Youtube Wars!
Rozhovor s youtuberkou Petrou LovelyHair!


StylewithMe

Míšu z kanálu StylewithMe naprosto proměnila jedna jediná věc - dlouhé vlasy. Míša se dlouho prezentovala s krátkým mikádem, ale od té doby, co má dlouhé vlasy, vypadá žensky a opravdu sexy. Vzpomínáš na krátkovlasou Míšu? My jenom doufáme, že si Míša dlouhé vlasy neostříhá. Byla by to velká škoda.

 

Youtuberky - 4
(Foto: Instagram)


Makyna016

Markéta se opět řadí mezi youtuberky, které s natáčením začaly opravdu v nízkém věku. Makyna za tu dobu poměrně dost zhubla a její tvář zženštila. Zajímavé ale je, že skoro žádná změna neproběhla v oblasti vlasů. Makyna si po celou dobu své youtube kariéry udržuje dlouhé blonďaté vlasy, které jí sluší.

 

Youtuberky - 3
(Foto: Instagram)

 0 hlasů
Vaše hodnocení