Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

když si nedáš pozor, může se stát, že tě tvůj kluk brzy nebude nikam pouštět a bude žárlit i na kamarádky.

Máš nový vztah? Nenech si vzít své zájmy a kámošky!

Taneční skupina
zdroj: Thinkstockphotos Taneční skupina
aktualizováno 28.01.2018, 00:51 | 28.01.2018, 00:51 | Krasna.cz/lk

když si nedáš pozor, může se stát, že tě tvůj kluk brzy nebude nikam pouštět a bude žárlit i na kamarádky.

Tohle se může stát každé z nás. Zamiluješ se do nového kluka a zdá se ti prostě úžasný. Proto s ním chceš strávit každý okamžik svého života, a tak omezíš všechno, co ti doposud naplňovalo život - své přátele a koníčky. Je jedno, zda jde o hru na kytaru, čtení, nebo blogování, najednou nic není tak zajímavé jako ON. Jsi šťastná, že můžeš být s ním, takže ti nikdo a nic nechybí.

Po čase, když se svého přítele nabažíš, by ses ráda vrátila mezi své přátele. A ve vašem vztahu to začne trošku skřípat. Tvůj kluk se začne ptát, kam jdeš, s kým, proč, a je vidět, že mu to není úplně příjemné. No, vlastně se mu nemůžeš divit, vždyť tě doposud měl jen pro sebe.

 

Žárlivost
Když najednou budeš někam chodit, začne žárlit. (Foto: Thinkstockphotos)

 

Říká se, že by tě měl mít rád takovou, jaká jsi, a koníčky jsou součástí tvé osobnosti. To je jistě pravda, ale to platí jen v případě, že mu dáš hned na začátku najevo, že své koníčky pokládáš pro sebe za velmi důležité. Musíš mu ukázat, že bez tance nedokážeš být a jednou týdně prostě chceš jít se svými kamarádkami ven.

PŘEČTI SI TAKÉ:
Zbieranie autogramov – koníček nie práca
Přežiješ v klučičím kolektivu?
7 věcí, kterými ho spolehlivě odradíš

Do budoucna se ti vyplatí, když se nevzdáš času, který své zálibě věnuješ, i když ti to možná nebude chvilku připadat tak zajímavé, stejně dál navštěvuj své tréninky tak jako doposud. Má to dvě výhody, ukážeš svému klukovi, že jsi osobnost, která si stojí za svým a budeš mu vzácnější. V opačném případě si tvůj partner snadno zvykne, že trávíš veškeré volno s ním, bude to pořád vyžadovat a rozhodně nebude mít pochopení, že ty už to tak nechceš. Bude žárlit na tvé koníčky a na lidi, se kterými je sdílíš.

Dej mu najevo, že ti na něm záleží

Kompromisy ale patří ke každému vztahu. Když jednou za měsíc vynecháš svou lekci španělštiny nebo trénink, dáš příteli najevo, že stojí vysoko na tvém žebříčku hodnot. Rozhodně to ale nedělej často. Jednak by ti vynechané hodiny začaly brzy chybět, ale také bys svého kluka pěkně rychle rozmazlila.

 

 

Rande
Když jednou za čas půjdeš místo na kurz na rande se svým klukem, dáš mu najevo, že ti na něm záleží. (Foto: Thinkstockphotos)

 

Snaž se nedělat ze svého koníčka před partnerem tajemství. Docela normálně mu vysvětli, čím se ve svém volnu zabýváš, co ti daná záliba dává a na jaké lidi se váže. Buď otevřená, jinak by se tvůj drahý zbytečně utápěl v žárlivosti a ruzných podezřeních.

Vem ho s sebou


Pokud půjde tvoje parta z tancování večer do klubu, nestyď se za svého přítele, dovol mu jíst s tebou a seznam ho i se svými přáteli. Když si nepadnou do noty, nepropadej panice. Ty také  všechny jeho kamarády zrovna nemiluješ. Můžeš mít dva oddělené světy - jeden se svými přátely a jeden se svým klukem, ale důležité je, že on bude tvé známé znát a bude vědět, že z téhle strany mu nehrozí žádné nebezpečí.

BUDE TĚ ZAJÍMAT:
Doma.cz píše: 
Jízda na longboardu: Nová zábava pro vás i vaše děti!
Jak si vypěstovat mini zeleninovou zahrádku

Zkus ho do svého hobby zasvětit, ale jenom pokud bude chtít. Rozhodně ho nenuť. Pokusíš-li se přimět naprosto toporného jedince, aby hrál závodně basket a tančil latinskoamerické tance, bude se cítit nepatřičně. To samé zažije člověk, který absolutně nemá hudební sluch, když ho budeš nutit, aby se naučil hře na kytaru. Navždycky bys mu tuto činnost zošklivila a pak by měl pro tvé zájmy ještě menší pochopení.

 

Hrát na kytaru
Nenuť ho do ničeho, do čeho se mu nechce, stejně by ho to nebavilo. (Foto: Thinkstockphotos)
 

 

Hlídej si vlastní pohled na svět. Jen tak tě bude vnímat jako rovnoprávnou osobu a ani ve snu ho nenapadne, že by ti snad měl něco zakazovat.

Vždycky zůstaň v kontaktu s kamarády, které znáš díky svému koníčku, neopouštěj je kvůli svému novému příteli. Však se může stát, že se s přítelem rozejdete a pak bys najednou zůstala sama.
 5 hlasů
Vaše hodnocení