Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Patříš mezi lidi, kteří zbožňují Youtube videa? Pak určitě znáš jména jako Carrie Kirsten, Týnuš Třešničková nebo třeba Get the Louk. Jenže Youtube je plný dalších zajímavých tvůrců, kteří sice nemají miliony zhlédnutí, ale rozhodně si zaslouží tv...

Neprofláknuté YOUTUBERKY, které bys rozhodně měla znát

Youtuberka
zdroj: Thinkstockphotos Youtuberka
aktualizováno 19.01.2018, 00:38 | 19.01.2018, 00:38 | DyA

Patříš mezi lidi, kteří zbožňují Youtube videa? Pak určitě znáš jména jako Carrie Kirsten, Týnuš Třešničková nebo třeba Get the Louk. Jenže Youtube je plný dalších zajímavých tvůrců, kteří sice nemají miliony zhlédnutí, ale rozhodně si zaslouží tvojí pozornost.

Představujeme ti zajímavé youtuberky, od kterých můžeme očekávat, že brzy budou trhat rekordy v počtu zhlédnutí.


Kristýnin Svět
Zajímá tě život v zahraničí? Chceš se dozvědět více o práci aupair? Pak rozhodně sleduj Kristýnu, která v současné době žije se svým přítelem, Angličanem Mattym, v Irsku, kde studuje vysokou školu. Kristýny videa jsou plná pozitivní energie, ale i zábavy a především užitečných informací. Náš tip: Podívej se na video, ve kterém Matty ochutnává české sladkosti. Zaručujeme ti, že se skvěle pobavíš.

 


Tvoje Fína
Tuhle krásnou blondýnku si zamiluješ na první pohled. Je veganka, má skvělý styl oblékání a především se snaží šířit štěstí. Na jejím kanále najdeš nejen denní vlogy, tagy, hauly, ale právě i rubriku Happiness, ve které radí, jak pozitivně přistupovat k životu. Nezapomeň sledovat i Fíny Instagram, který je plný nádherných fotografií.

 


My Great Style

Alenka z kanálu My Great Style rozhodně není mezi youtubery žádným nováčkem. Její kanál je čím dál tím více populárnější a my se tomu vůbec nedivíme. U Alenky si každý přijde na své, protože točí vlogy, tutoriály, sketche, hauly či beauty videa. Uvidíš, že si Alenky styl a pozitivní vystupování rychle zamiluješ a budeš její věrnou divačkou.

 

 

ČTĚTE TAKÉ:

Carrie Kirsten promluvila o Youtube Wars!
Rozhovor s youtuberkou Petrou LovelyHair!
ROZHOVOR s youtuberkou Hanou B.


Mesha

Miluješ hry? A ze všeho nejraději máš The Sims? Pak tě potěší youtuberka Mesha, která na svém kanále zveřejňuje hrací videa, vlogy z cestování, diy i různé ochutnávky cizích potravin. Skoro máme pocit, že Mesha je Jirka Král v ženském provedení. Toho si všímají i ostatní diváci, a tak Meshe stoupá sledovanost vesmírnou rychlostí. Jen tak dál.

 


Domi Novak

U Domči se rozhodně nebudeš nudit. Její videa jsou plná dobré nálady a především jejího alter ega - Džigora, se kterým se skvěle pobavíš. Domča točí nejen výborné sketche, ale třeba i videa na vážnější témata. Schválně se podívej na video, ve kterém líčí svou zkušenost s léčiteli. Věříme, že se ti tento formát videí bude moc líbit. Mimochodem Domča patří mezi naše vlogerky, takže její videa můžeš sledovat i na Krasna.cz.

 


Jull O'Brian
Ne, nejedná se o žádnou zahraniční youtuberku. Jull je Češka, u které bychom se ale nedivili, kdyby jednou prorazila i na zahraniční youtube scéně. Na jejím kanále se můžeš těšit na směsici různých formátů. Nám se nejvíce líbí její vlogy a povídací videa.

 

 

Koho sleduješ ty a myslíš, že by ho i ostatní holky měly znát?0 hlasů
Vaše hodnocení