Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Abys dosáhla sebeuspokojení, měla bys znát své tělo, včetně svých intimních partií. A dopředu říkáme – není to úchylné a není se za co stydět.

Poznej své tělo, abys dosáhla orgasmu

Dívka v posteli
zdroj: Thinkstockphotos Dívka v posteli
aktualizováno 16.03.2015, 00:46 | 16.03.2015, 00:46 | Krasna.cz/lk

Abys dosáhla sebeuspokojení, měla bys znát své tělo, včetně svých intimních partií. A dopředu říkáme – není to úchylné a není se za co stydět.

Oproti našim babičkám žijeme ve skvělé době – můžeme dělat, co se nám líbí, nevdát se, když na to přijde, mít děti svobodná, studovat. A ještě v něčem je naše doba lepší. Za časů našich babiček byla ženská masturbace považovaná za něco divného, úchylného a nepatřičného. A to přesto, že ženy mají také sexualitu a kolikrát silněji rozvinutou než muži.

Ale to je dávno a dnes je to jinak. Když si "to“ uděláš, rozhodně divná nejsi. Je to přirozené a prospívá to tvému sexuálnímu životu, protože když budeš znát své tělo a vědět, co ti udělá dobře, dosáhneš snáze orgasmu i s přítelem. Dokonce hodně dívek pozná orgasmus s klukem až v okamžiku, kdy zjistí, jak si ho přivodit samy.

Nestyď se
Na začátku všeho musíme říct, že se musíš přestat stydět. Neděláš nic špatného, a pokud se neuvolníš, nikdy se ti orgasmu dosáhnout nepodaří. Taky musíš znát své tělo. Dobře znát.

Nejprve se tedy postav před zrcadlo a podívej se na sebe. Ale jinak, než to děláš každý den. Prohlédni si pořádně svá prsa, podívej se na velikost, jak jsou na tvém těle umístěná, jestli jsou daleko od sebe, nebo blízko. Prohlédni si bradavky a dvorce. Pohlaď si prsa, obkruž prstem několikrát bradavku, pozoruj, co s tebou dotek udělá. Pokud ti bradavky ztvrdnou, prohlédni si je, opět je pohlaď, pošimrej, třeba i lehce štípni.

 

 

Pokračuj v objevování svého těla, podívej se na svoje stydké pysky, na jejich tvar, velikost, ochlupení. Otoč se a prohlédni svůj zadeček, přejeď si po něm rukama, dívej se, jak kůže reaguje, když přitlačíš. Nezapomeň si taky pohladit bříško a stehna. Ale chceš-li se hladit dál, nepřestávej :-)

PŘEČTI SI TAKÉ:
Čtyři kroky k slastnému orgasmu
Orgasmus: když si nejsi jistá, že ho doopravdy máš
KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Jak často chceme sex?

Teď si vezmi malé kosmetické zrcátko, zaujmi pohodlnou polohu vsedě, nebo vleže na polštářích. Natoč zrcátko tak, abys viděla celé své genitálie. Prozkoumej nejdřív očima každé místečko pak i rukama a prsty. Všimni si, jaký tvar a barvu mají tvé stydké pysky. Pak je rozevři, abys lépe viděla na vnitřní, masité záhyby. Najdi klitoris a jemně ho pohlaď prsty. Pak si prohlédni vnější vchod do pochvy a a jemně zasuň prsty tak, abys cítila měkou sliznici uvnitř.
 

Panenskou blánu jen tak neprotrhneš!
Pravděpodobnost, že se nějakým předmětem nebo prstem zbavíš panenství, je velmi malá. Pokud jsi panna, sama ucítíš odpor panenské blány, která normálně potřebuje silný náraz, aby se protrhla. Poranění špičatými nehty nebo předmětem je však možné, pokud k sobě nebudeš něžná.Dej si načas a pomalu zkoumej své tělo. Zkoumej, co tvůj klitoris dělá, když ho začneš dráždit, co se děje s pochvou. Pozoruj samu sebe, jak reaguješ na různé druhy dráždění, co se ti líbí a co to dělá s tvým tělem.

Koukej na sebe jeho očima
Zkus se na sebe podívat očima svého kluka. Uvědom si ale, že pro kluka je ženský pohlavní orgán úžasný, protože si představuje tu rozkoš, kterou bude cítit při sexu. I kdybys měla pocit, že jsi tam dole "nějaká divná“, on bude u vytržení, až tě takhle svlečenou uvidí. Nebude zkoumat, zda není jeden stydký pysk větší než druhý, nebo jestli nemá tvá pochva divnou barvu. Takže nemusíš žádné, ale opravdu ŽÁDNÉ obavy, že se mu nebudeš líbit.

 

 

Když už ses prohlédla, pokroč dál
Masturbace není něco, co by se mělo dělat v rychlosti někde v koutku, chce to čas a prostor. Takže počkej, až budeš sama doma a budeš mít jistotu, že tě nikdo nevyruší náhlým příchodem. Můžeš si v pokojíčku udělat přítmí, rozsvítit pár svíček, provonět místnost aromalampou, pustit zamilovanou hudbu.

Pak si lehni nahá na postel a začni se sama sebe pomalu dotýkat. Laskej ta místa, která sis prohlížela v zrcadle, nevynechej jediné intimní místečko. Pokud ti nestačí prsty, zvol i nějakou pomůcku. Hodně příjemná je například masáž tvých intimních partií proudem vody. Ale na to, co se bude líbit tobě, už musíš přijít sama.6 hlasů
Vaše hodnocení