Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Kamarádství je důležitý vztah v každém věku a v jakémkoliv pohlaví. Jenže jak poznáš, že ta tvoje kámoška je ta pravá?

Pravá kámoška, nebo falešná mrcha

Selfie
zdroj: Thinkstockphotos Selfie
aktualizováno 21.01.2017, 00:48 | 21.01.2017, 00:48 | Krásná.cz

Kamarádství je důležitý vztah v každém věku a v jakémkoliv pohlaví. Jenže jak poznáš, že ta tvoje kámoška je ta pravá?

 Každé kamarádství nemusí být takové, jaké si představuješ, ale v každém přátelství by se měly dodržovat určitá pravidla a tabu. Není pravdou, že musíš všechno snášet a určitě by ses neměla podřizovat něčemu, s čím nesouhlasíš. Kamarádství je kolikrát stejné, ba někdy i dokonce silnější, než vztah s partnerem. Rozpoznej falešnou mrchu včas a dej přednost pravé kamarádce!

 

V dobrém i ve zlém

 

Je sice pěkné mít nějakou tu kamarádku, ale není přítelkyně jako přítelkyně. Měla by se radovat s tebou, když se ti něco povedlo, ale stejně by měla stát na tvé straně, když ti teče do bot. Pokud jí zavoláš, že se s tebou třeba rozešel kluk a ona se vymluví, že má něco důležitějšího, zpozoruj. Samozřejmě se může stát, že je zrovna pryč, nebo prostě musí být doma, ale při první příležitosti by ti měla být oporou. Měla by být tvým ramenem, na kterém se můžeš vyplakat a to stejné platí i obráceně.

 

Drby jsou tabu!

 

Absolutní tabu v každém přátelství by měly být pomluvy. Ať už jsi provedla sebevětší chybu, která je absolutní historkou, jenž nechceš roztrubovat, měla by jí nechat pod pokličkou. Pokud se něčím vzájemně naštvete, měli byste si to vyříkat mezi sebou a rozhodně do toho nezatahovat další lidi. Takové kamarádky nestojí za nic! To stejné platí i v případě, že tě pomlouvá někdo jiný a ona je u toho. Za každou cenu by se tě měla zastat a ty zas jí. Vždyť od toho přátelé jsou, ne?

 

 

Oblečení

 

Kamarádky nejsou od toho, aby tě jen chválili. Rozhodně ne v případě, že si oblečeš něco, v čem vypadáš absolutně hrozně. Měla by ti dobře poradit a ne říkat, jak vypadáš skvěle, když je to naopak. Buď to říká proto, že s tebou chce být za dobře, nebo že se cítí dobře, když vypadáš hrozně. V obou případech je to špatně, ale pokud je tvá kamarádka známá svým špatným vkusem, netýká se jí to.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Neboj se castingu na modelku - co tě čeká a nemine?

Jsi sama? Jak si najít kámoše i lásku?

Proč holky pod 15 let nikdo nebere vážně?

 

Má tě ráda jaká jsi

 

Správná kamarádka ti nebude vyčítat, že se chováš jak idiot. Dobré přítelkyni se tvé chování prostě líbí. Samozřejmě pokud patří k tvé osobnosti a ty se tak chováš ráda. Na druhou stranu je dobré, když ti poradí, co děláš špatně, aby se na tebe ostatní nedívali skrz prsty. Kamarádky by měly jedna za druhou bojovat a ne se shazovat před ostatními.

 

Boj o kluka

 

Občas se to prostě může stát – zalíbí se vám stejný kluk. Rozhodně to není příčina pro žádné hádky! Jenže co dělat? Prostě si sedněte a popovídejte si. Nepředhánějte se, kdo ho uloví, ale domluvte se, že si má vybrat on sám a jeho rozhodnutí budete obě dvě respektovat.4 hlasů
Vaše hodnocení