Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Také se každý podzim těšíš na Halloween? Rozhodně nejsi jediná, protože tento strašidelný den milují teenageři po celé planetě. Užij si ho na 100 % a připrav pro své kamarády nezapomenutelný večírek, který se zapíše do dějin.

Připrav děsivou HALLOWEENSKOU PÁRTY plnou STRAŠIDELNÝCH VYCHYTÁVEK

Halloween party
zdroj: Thinkstockphotos Halloween party
aktualizováno 19.10.2017, 00:52 | 19.10.2017, 00:52 | DyA

Také se každý podzim těšíš na Halloween? Rozhodně nejsi jediná, protože tento strašidelný den milují teenageři po celé planetě. Užij si ho na 100 % a připrav pro své kamarády nezapomenutelný večírek, který se zapíše do dějin.

Letos Halloween vychází na úterý 31. října. Je nám jasné, že úterý není na party ten nejvhodnější den, proto se neboj Halloween oslavit už v pátek nebo v sobotu 28. října.
Na co nesmíš během organizace zapomenout?

 


Pokud se chceš stát hostitelkou roku, pak nesmíš opomenout hned několik věcí. V první řadě mysli na to, abys měla opravdu nevšední kostým. Inspiraci můžeš nalézt v našem předchozím halloweenském článku. Podobnou práci si dej i se svým make-upem, který dokáže kostým dokonale podtrhnout. Teď už k samotnému večírku. Skvělá halloweenská párty se skládá ze dvou částí, se kterými ti pomůžeme.

 

1. JÍDLO A PITÍ
Co opravdu nesmí na tvé párty chybět? No přeci jídlo! A nejlépe pořádně strašidelné. Pokud jsi zručnější a v kuchyni se umíš otáčet, pak můžeš strašidelné pokrmy sama ukuchtit. Někteří však nemají na vyvařování čas, a tak si různé halloweenské dobroty mohou pořídit v obchodech.

 

Halloween
(Foto: Archiv firem)

 

* Ovocné želé bonbony s odstředěným mlékem a vitamíny v podobě šťavnatých duchů (Nimm2 Smilegummi Milk Ghosts, 24,90 Kč).

* Směs lahodných želé bonbonků s halloweenskou tématikou v oblíbených ovocných příchutích (Pedro Halloween Mix se prodává v plastových dózách 400 g v síti prodejen Pedro a v běžných obchodech za cenu od 49,90 Kč).


RECEPT NA DRACULOVY TESÁKY
K vytvoření těchto strašidelných "klafáků" budeš potřebovat balení cookie sušenek, malé marshmallow bonbonky, mandličky a jahodovou marmeládu.

 

Halloween - 5
(Foto: Pinterest)

 

Cookie sušenku potři marmeládou, která bude sloužit jako dáseň. Následně na sušenku poskládej marshmallow bonbonky, na které položíš další vrstvu sušenky. Teď už stačí celý produkt dozdobit mandličkou a máš hotovo!

 

INJEKČNÍ PITÍ
Jsi starší osmnácti let? Pak vytvoř originální panáky v podobně injekční stříkačky. Stačí, když do stříkačky naliješ oblíbené červené pití a je to! Samozřejmě, že můžeš udělat i nealkoholickou verzi, a to s pomocí jahodového džusu.

 

Halloween - 3
(Foto: Pinterest)

 

JAHODOVÝ DUCH
Naprosto jednoduchý recept, který zvládne opravdu každý. K jeho výrobě budeš potřebovat pouze jahody a bílou čokoládu. V malém hrnci rozehřej bílou čokoládou, do které ponoř všechny jahody. Následně jahody vytáhni a nechej na nich čokoládu ztuhnout. Dozdob podle vlastní fantazie.

 

Halloween - 1
(Foto: Pinterest)

 

ČTĚTE TAKÉ:

Jak slavíme Halloween u nás v Česku? A slavíme ho vůbec?
15 nejúžasnějších nápadů na halloweenské dekorace, které zvládneš vyrobit snadno i ty
DĚSUPLNÝ HALLOWEEN: Tohle bys zažít nechtěla. VIDEO

 

2. DEKORACE
Nezapomeň ani na halloweenské dekorace, které by měly tvůj večírek hezky ozdobit. Některé nalezneš v obchodech, ale pokud jsi kreativní, pak si je můžeš vyrobit za pár korun doma.


MUMIE VE SVÍČCE
K výrobě této jednoduché svíčky budeš potřebovat pouze obvaz, zavařovací sklenici a nalepovací oči. Sklenici oblep fáčem tak, aby některá místa zůstala odkryta. Následně připevni na svíčku oči a dovnitř vlož čajovou svíčku. Jednoduché a přitom nápadité!

 

Halloween - 4
(Foto: Pinterest)

 

NETOPÝŘI ÚTOČÍ
Podobně jednoduché jsou i netopýři, které stačí vystřihnout z černého papíru. Pamatuj si na to, že čím více netopýrů, tím lépe. Zaúkoluj tedy celou rodinu, abys vytvořila co nejvíce těchto poletavých a strašidelných zvířátek.

 

Halloween - 2
(Foto: Pinterest)

 0 hlasů
Vaše hodnocení