Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Nadáváš na to, že tvůj přítel není dostatečně romantický? Může být i hůř! Zvířata občas dokážou námluvy zahnat až do extrému. Vybrali jsme pár nejzajímavějších sexuálních praktik a námluv, které ti vyrazí dech.

Šokující sexuální praktiky zvířat: Čůrají na sebe a lákají samičky na smrad

Překvapení
zdroj: Thinkstockphotos Překvapení
aktualizováno 18.08.2017, 00:24 | 18.08.2017, 00:24 | Krásná.cz / sim

Nadáváš na to, že tvůj přítel není dostatečně romantický? Může být i hůř! Zvířata občas dokážou námluvy zahnat až do extrému. Vybrali jsme pár nejzajímavějších sexuálních praktik a námluv, které ti vyrazí dech.

PAVOUCI – Za předehru tě sežeru

 

Pavouci si dají na předehře záležet. Mezi nejzákladnější rituál patří ohlášení samečka. Sameček přijde k pavučině své vyvolené a poklepe na jedno z diagonálních vláken. Tím ji upozorní, že se neblíží potrava, ale zájemce o sex. Někteří pavouci dokonce nosí i nějaké dary nebo předvádí namlouvací tanečky. Škoda jen, že po valné většině pohlavních aktů samička samečka jednoduše sežere.

 

UŽOVKA – Nejrychlejší vyhrává

 

Samičky užovek Thamnophis sirtalis parietalis jsou šťastné ženy. Po zimě, jak je známo, vylézají všichni hadi a štíři ze svých úkrytů. Jako první vylézají samečci a netrpělivě čekají na samičky. Každá z nich je v mžiku obklopena až stovkami samečků, kteří o ni usilují – pozor ale! Nejsou k sobě vůbec agresivní. A proč tak spěchají? Vítěz totiž bere vše. Poté, co samičku obšťastní, ji ihned ucpe vchod do kloaky voskovitou zátkou, která ostatní samce od páření odradí.

 

ŽIRAFY – Než si tě vyberu, vyčůrej se!

 

Samečci žiraf, když si vyhlídnou svoji sexuální oběť, spolu bojují. Určitě to je opět zajímavý pohled, jak se samečci mlátí hlavami a dlouhými krky. Není to ale to nejzajímavější, co žirafí samci při namlouvání samiček dělají. Než se vůbec pustí do boje, musí si být jisti, že ta, za kterou bojují, za to opravdu stojí. A jak na to přijdou? Sameček pozoruje svoji vytipovanou žirafici, počká si, až začne močit a zachytí na jazyk kapku z její moči. “Požmoulá“ ji mezi pysky a tím zjistí, zda jsou v moči přítomny pohlavní hormony, které mu napoví, že je samice připravena.

 

 

ŠTĚNICE – Žádné štráchy

 

Naopak bez jakéhokoli rituálu, namlouvání a zbytečných okolků to řeší štěnice. Sameček si prostě vybere samičku, přijde k ní a i přes odpor samičky ji propíchne penisem na libovolném místě na břiše. Do vzniklého otvoru poté provede inseminaci.

 

HROŠI – Deodorant s vůní hovínka

 

Že hroši nebudou zrovna nejčistotnější, jsme asi čekaly. Ale toto je vrchol! Samci si označují své území vyměšováním, čůráním a kakáním. Ocáskem pak tyto exkrementy rozprašují všude kolem. Čím více smradu, tím je pravděpodobnější, že naláká samičku.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Víš, jak probíhá sex u zvířat? Budeš překvapená

 

DIKOBRAZ – 12 hodin nebo tě sestřelím

 

Samičky dikobraza jsou sexuálně nadržené pouze 12 hodin z roku. Pokud sameček odhadne správně těchto pár hodin, má vyhráno. Pokud ale ne, samička se rozzuří a začne po samečkovi střílet ostny. Podobně jako u žiraf tu hraje roli ve výběru moč. Sameček, aby se vyhnul nepříjemnému nářezu od samičky, samičku z bezpečné dálky postříká svou močí. V případě, že má samička zájem, dojde k aktu, pokud se jí ale sprška nelíbí, sameček má alespoň dostatek času utéct.

 

VELRYBY – Velká zajímavost nakonec

 

Velryby se nepyšní nějakým zvláštním sexuálním rituálem. Pyšní se však něčím jiným. Velrybí samečci mají dva a půl metru dlouhé přirození a varlata, která váží tunu. Vyděsilo tě to? Samičkám velryb je ale i to málo. Jsou schopné pojmout dokonce dva takové penisy zároveň. Kdo samičku oplodní, záleží na tom, kdo má přirození nejdelší.1 hlasů
Vaše hodnocení