Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Ano, Harry Potter rozhodně patří mezi klasiku, které se jen tak něco nevyrovná, ale existují i další knihy plné magie. Zaručujeme ti, že tenhle výběr knížek tě naprosto očaruje. Jen si dej pozor, abys té magii příliš nepropadla, je to opravdu návy...

TOP 5 knížek, které by si měla přečíst každá správná ČARODĚJKA

Čarodějka
zdroj: Thinkstockphotos Čarodějka
aktualizováno 29.04.2017, 00:24 | 29.04.2017, 00:24 | DyA

Ano, Harry Potter rozhodně patří mezi klasiku, které se jen tak něco nevyrovná, ale existují i další knihy plné magie. Zaručujeme ti, že tenhle výběr knížek tě naprosto očaruje. Jen si dej pozor, abys té magii příliš nepropadla, je to opravdu návykové čtivo.

Knihy plné čar a kouzel patří mezi nejpopulárnější čtivo mezi mladými lidmi.

 

Nadpozemská
Znáš knihy od spisovatelky Cynthie Handovou? Pokud ne, pak si je rozhodně připiš na svůj „must read“ list. Cynthia napsala knižní trilogii, která se věnuje životu anděla Clary. První kniha je pojmenovaná Nadpozemská, a řeší hned několik zápletek. Na své si přijdou i čtenářky, které mají rády zamilované příběhy. I Clara se střetne s pohledným klukem, kterému možná i zachrání život. Více ale už prozrazovat nebudeme, tak honem do knihkupectví.

 

Nadpozemská
(Foto: oficiální zdroj)


Řeky Londýna
Knížka, která se přes noc stala bestsellerem, vypráví příběh o Peteru Grantovi. Peter patřil mezi obyčejné policisty, ale jednoho dne zjistil, že dokáže mluvit s mrtvými. Ihned si ho vzal do parády poslední londýnský čaroděj, a tak se z Petera stal čarodějův učeň. Autor knížky, Ben Arronovitch, dokázal napsat příběh, který je plný upírů, duchů, magie a tajemna. Určitě si ho rychle zamiluješ.

 

Řeky Londýna
(Foto: oficiální zdroj)


Čarodějka

Co myslíš, jaké to je být čarodějkou? Přečti si knížku od Martina Čápa. Převypráví ti příběh dívky, která dlouho o svých čarodějnických schopnostech nevěděla. Tenhle příběh si zamilují zejména dívky, které mají rády odlehčené čtení, a vůbec jim nebude vadit, že děj není plný upírů, duchů a strašlivých obrů. Naopak se jedná o laskavou knížku, která tě chytne u srdce.

 

Čarodějka
(Foto: oficiální zdroj)

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Knižní HITY, které si musí přečíst každá holka
Nejlepší weby a aplikace pro všechny milovnice knih!
DIY: Jak využít staré knihy?


Příručka sexy čarodějky – průvodce světem magie pro mladé čarodějnice
Chceš proniknout do tajemství bílé magie? Umět číst z ruky? Nebo si třeba přičarovat lásku? Pak přesně pro tebe je tu Příručka sexy čarodějky. Naučí tě toho mnohem více. Nejlepší na celé knize je, že na začátku nalezneš test, který o tobě vypoví, jaký typ čarodějky vlastně jsi. A ruku na srdce, kdo by tohle nechtěl vědět. Autorka Dame Darcyová ti o čarování mnoho prozradí, a na zbytek si budeš muset přijít sama.

 

Příručka sexy čarodějky
(Foto: oficiální zdroj)


Serafina a černý plášť
Napínavý příběh o mladé Serafině tě naprosto pohltí. Serafina se totiž pustila do nebezpečného pátrání po tom, kdo unáší děti v jejím okolí. Pátrání ji zavede až do tajemného lesa, kde o sobě zjistí věci, které v životě netušila. Co je Serafina zač? Má kouzelnou moc? Může ztraceným dětem opravdu pomoci? Na všechny tyto otázky najdeš odpověď v prvním díle knih o Serafině od spisovatele Roberta Beattyho.

 

Serafina a černý plášť
(Foto: oficiální zdroj)0 hlasů
Vaše hodnocení