Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Patříš mezi kočkomilky, které nedají na své čtyřnohé neposedy dopustit? Vidíš v nich přátelské mazlíčky a jejich naducané růžovoučké polštářky na tlapkách tě přivádějí do extáze rozkošnosti? Pak možná brzy změníš názor. Seznam se s nejděsivější ko...

Tuhle strašidelnou kočku potkat nechceš! DĚSIVÁ GALERIE

Děsivá kočka Merlin - 8
zdroj: Instagram Děsivá kočka Merlin - 8
aktualizováno 16.12.2017, 00:36 | 16.12.2017, 00:36 | DyA

Patříš mezi kočkomilky, které nedají na své čtyřnohé neposedy dopustit? Vidíš v nich přátelské mazlíčky a jejich naducané růžovoučké polštářky na tlapkách tě přivádějí do extáze rozkošnosti? Pak možná brzy změníš názor. Seznam se s nejděsivější kočkou na světě - Merlinem!

Chápeme, že každý den není posvícení. Holt někdy se vzbudíme s dobrou náladou, jindy do nového dne vykročíme levačkou. Soudíme, že kocour Merlin má špatný den permanentně. Jenom se na něj podívej. Copak jsi někdy viděla více naštvaného kocoura? Říká se, že rasa ragdoll je velmi pohodová a přívětivá, a tak se ptáme: "Kde udělala matka příroda chybu?".

 

Děsivá kočka Merlin - 19
(Foto: Instagram)

 

Děsivá kočka Merlin - 14
(Foto: Instagram)


Merlin rozhodně neodpovídá charakteristice své rasy. A i když má Merlin krásně hustou srst a blankytně modré oči, nic nás nedonutí k tomu, abychom si Merlina pohladili. Doufáme, že Merlina nepotkáme při noční procházce, protože na rovinu říkáme, že tento kocour je opravdu strašidelný.

 

ČTĚTE TAKÉ:

ŠÍLENÁ GALERIE: Kočky oblečené v legínách, sukních a botách
Když se pejskům nechce do vany. ROZTOMILÉ VIDEO
Co dělají kočky, když nejsme doma? FUNNY GALERIE

 

Děsivá kočka Merlin - 16
(Foto: Instagram)

 

Děsivá kočka Merlin - 17
(Foto: Instagram)

 

Další fotky Merlina nalezneš v galerii. 

 

Fotogalerie

1 / 23 Otevřít fotogalerii

 

 1 hlasů
Vaše hodnocení