Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Zažila jsi krásnou dovolenou a mrzí tě, že máš fotky jenom v mobilu? Chceš svým blízkým darovat dárek plný společných vzpomínek? A nebo patříš mezi blázny do papírenských výrobků? Ať už spadáš do kterékoliv kategorie, je nejvyšší čas, aby sis poří...

Uchovávej si vzpomínky zábavnou formou! Už máš svůj SCRAPBOOK?

Scrapbook
zdroj: Thinkstockphotos Scrapbook
aktualizováno 05.12.2017, 00:21 | 05.12.2017, 00:21 | DyA

Zažila jsi krásnou dovolenou a mrzí tě, že máš fotky jenom v mobilu? Chceš svým blízkým darovat dárek plný společných vzpomínek? A nebo patříš mezi blázny do papírenských výrobků? Ať už spadáš do kterékoliv kategorie, je nejvyšší čas, aby sis pořídila vlastní scrapbook.

Scrapbook je unikátní album, díky kterému budeš mít své vzpomínky zhmotněné a navždy uchované.


Představujeme ti SCRAPBOOK
Na první pohled by se mohlo zdát, že scrapbook je obyčejné album s fotkami. To je ale velký omyl, protože scrapbook je obrázkový diář, ve kterém se můžeš kreativně vyblbnout. Stránky alba tvoří nejen fotografie, ale i popisky, obrázky, samolepky, washi pásky nebo třeba útržky z koncertních lístků. U scrapbooku neexistují žádná pravidla, můžeš do něj použít cokoliv a jakkoliv. Hlavní je, aby se ti album líbilo a splňovalo tvé představy. Některé holky si tvoří měsíční scrapbooky, jiné třeba cestovatelské nebo zamilované. Je jenom na tobě, do čeho se pustíš, ale předem tě upozorňujeme na to, že si na scrapbookingu můžeš vybudovat závislost.

 

 

ČTĚTE TAKÉ:

Vyrob si ROZJASŇOVAČ ve stylu Kim Kardashian! DIY
DIY: Vyrob si originální šperkovnici
Krok za krokem: Vyrob si svou svíčku

 

Co budeš potřebovat
V první řadě si pořiď scrapbookový sešit, ve kterém budeš své vzpomínky uchovávat. Při výběru mysli na to, aby byl sešit dostatečně velký. Další a neméně důležitou součástí jsou fotografie. Někteří lidé používají klasické fotky, jiní vsází na polaroidové, které mají své kouzlo. Fotky můžeš do scrapbooku přilepit washi páskami nebo oboustrannou izolepou. Následně přichází na řadu kreativní chvíle, během které se můžeš doslova vyřádit. Svůj scrapbook můžeš dozdobit různorodými samolepkami, barevnými papíry, ale třeba i ozdobnými mašlemi. Především měj na paměti, že u scrapbookingu je povoleno cokoliv. I když se ti některé barevné kombinace mohou zdát šílené, uvidíš, že v albu budou vypadat perfektně.

 

Scrapbook
(Foto: Archiv firem)

 

* Mobilní instantní fotografická tiskárna, která umožňuje velmi snadný mobilní tisk fotografií poslaných bezdrátově chytrým mobilním telefonem nebo jiným mobilním kompatibilním zařízením, FujiFilm Instax Share SP-2, cena k doptání v obchodě.


* V pastelovém scrapbook albu se budou tvé fotografie vyjímat. Na tvoření máš prostor padesáti stran, album koupíš na www.karpex.cz, 233 Kč.


* Co by byl scrapbook bez washi pásek? Použij je na orámování, rozdělení projektu, nebo optické propojení dvou sousedících barev. Balení těchto tří kusů seženeš na www.instaxstore.cz, 129 Kč.


* Sada mini post-it bločků pro scrapbooking je roztomilá a krásně barevná, nakupuj online na www.paperoamo.cz, 119 Kč.


* Stejně tak by se ti mohla hodit i sada chipboardových samolepek, které se nacházejí v balení po 116 kusech, www.paperoamo.cz, 129 Kč.

 

Inspiraci a krásné scrapbooky nalezneš v naší galerii.

 

Fotogalerie

1 / 14 Otevřít fotogalerii



1 hlasů
Vaše hodnocení