Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Trápí tě noční můry? Často nemůžeš usnout a po probuzení se cítíš bez energie? Zřejmě to bude tím, že máš neklidný spánek, který doprovázejí nepříjemné sny. Samozřejmě, že si můžeš před spaním udělat meduňkový čaj, ale my máme mnohem lepší, a desi...

Už žádné ošklivé sny! Vyrob si svůj vlastní LAPAČ SNŮ

Snění
zdroj: Thinkstockphotos Snění
aktualizováno 13.07.2017, 09:54 | 13.07.2017, 09:54 | DyA

Trápí tě noční můry? Často nemůžeš usnout a po probuzení se cítíš bez energie? Zřejmě to bude tím, že máš neklidný spánek, který doprovázejí nepříjemné sny. Samozřejmě, že si můžeš před spaním udělat meduňkový čaj, ale my máme mnohem lepší, a designovější, řešení! Vytvoř si svůj vlastní lapač snů.

Na internetu i v obchodech můžeš narazit na nespočet lapačů snů, ale jedině vlastnoručně vyrobený kousek bude naprosto odpovídat tvým požadavkům.


Co budeš potřebovat:
Pevnou obruč
Provázek (může to být bavlnka, ale i konopný provázek)
Nůžky
Korálky a pírka

 

Lapač snů
(Foto: Pinterest)


Jak na to:
Nejdříve si vezmi bavlnku a obmotej ji podél celé obruče. Motej natěsno, aby nebyl vidět ani kousek kruhu. Poté přichází nesložitější část ve výrobě lapače snů. Vezmi si další bavlnku (může být jiné barvy) a začni vyplétat obruč.

 

Kruh si pomyslně rozděl do několika částí a v každé části vytvoř z bavlnky oko. Pak už stačí proplétat středy ok, až se dostaneš do samotného středu obruče. Ten můžeš ozdobit korálkem. Následně už přichází zábavnější část.


PŘEČTI SI TAKÉ:

DIY pro milovníky přírodní kosmetiky: Vyrob si domácí zubní pastu!
Tři recepty na nejšílenější ZMRZLINY! Je libo GALAKTICKOU, AVOKÁDOVOU nebo FIALOVOU?
FLEŠKA v rtěnce? Must have pro všechny stylové holky DIY

 

Na kruh připevni další provázky, které zkrášli korálky a nezapomeň ani na pírka, která dodají lapači ten správný šmrnc. Nezapomeň, že každý lapač je originál. Neřiď se tedy přesným návodem a dozdob si ho podle vlastní chuti.

 

Pokud něčemu v návodu nerozumíš, pak se podívej na video. 

 

 1 hlasů
Vaše hodnocení